Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1413
I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego prezydenta, szanowanego za granicą, inteligentnego, znającego języki ale przede wszystkim znającego się na swojej robocie i umiejącego postawić się szkodliwej prawicowej władzy katolickiego betonu. Ale nie, stare dziady i incele z konfederacji wybrali debila-zakolaka ośmieszającego nas na arenie międzynarodowej i stawiającego Polskę w opozycji do wszystkich zamiast budować współpracę. Ależ to #!$%@? boli. #bekazpisu #bekazprawakow #warszawa #polityka
PomidorovaLova - I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego...

źródło: comment_1624205995xe0BBJLg1otxaQbay4QErY.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
Ojejku stary dziadek który nie jest klimatologiem lub fizykiem powiedział głupotę na spotkaniu z młodzieżą zapatrzoną w niego


@bastek66: Nie widzisz problemu w tym, że są zapatrzeni do tego stopnia, że przestają myśleć trzeźwo? Bo ja tak.
  • Odpowiedz
@bastek66: Nie mówimy o Smoleńskich oszolomach, tylko o fanach Konfederacji. Po co zmieniasz temat? W jednym przypadku ma prawo być źle, bo w innym jest jeszcze gorzej? Może trzymajmy się tematu?
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: No widzę OP bóldupi ale ty też i to o siedmioletni filmik. To ty nie tolerujesz konfiarzy i ich zwolenników więc nie spodziewaj się życzliwości od nich. Do tego upierasz się że tylko konfa ma "akolitów" kiedy udowodniłem ci że to nieprawda.
  • Odpowiedz
To ty nie tolerujesz konfiarzy i ich zwolenników więc nie spodziewaj się życzliwości od nich.


@bastek66: Napisałem, że nie toleruje ich z powodu tego, że zachowują się jak sekta. To przecież rozsądne. Ludzie, którzy ślepo bronią jakichś polityków, którzy nawet nie zdają sobie sprawy z ich istnienia, są niezbyt normalni.

Do tego upierasz się że tylko konfa ma "akolitów" kiedy udowodniłem ci że to nieprawda.


Gdzie? Ja Ci wskazalem dowód
  • Odpowiedz
Napisałem, że nie toleruje ich z powodu tego, że zachowują się jak sekta. To przecież rozsądne. Ludzie, którzy ślepo bronią jakichś polityków, którzy nawet nie zdają sobie sprawy z ich istnienia, są niezbyt normalni.

@ziumbalapl: Dlatego nie dziw się jak usłyszysz podobne lub takie same argumenty od strony przeciwnej.

Gdzie?

O tu

Tylko Konfa ma zastępy wiernych akolitów, którzy będą bronić swoich idoli, choćby Ci oblewali ich matki benzyna. Można
  • Odpowiedz
Dlatego nie dziw się jak usłyszysz podobne lub takie same argumenty od strony przeciwnej.


@bastek66: Ja swoje argumenty umiem poprzeć dowodami.

O tu


Gdzie udowodniles, że to co napisałem to nieprawda?
  • Odpowiedz
Druga strona też.


@bastek66: Masz przykłady?

Spałeś jak to czytałeś czy co?


To, że ja czuję do Tuska dużą sympatię, nie oznacza, że gdyby mi pluł na czoło, to byłbym zachwycony. Tymczasem miłośnicy Konfederacji tacy właśnie są - np. Mentzen wprost mówi (np. u Stanowskiego), że do zdobycia głosów cynicznie wykorzystuje niechęć do różnych mniejszości, a kuce się z tego cieszą xDDDDD
  • Odpowiedz
Masz przykłady?

@ziumbalapl: Wszystko co sam zaproponujesz da się odwrócić.

To, że ja czuję do Tuska dużą sympatię, nie oznacza, że gdyby mi pluł na czoło, to byłbym zachwycony. Tymczasem miłośnicy Konfederacji tacy właśnie są - np. Mentzen wprost mówi (np. u Stanowskiego), że do zdobycia głosów cynicznie wykorzystuje niechęć do różnych mniejszości, a kuce się z tego cieszą xDDDDD

Przychodzi mi na myśl "Czemu to widzisz drzazgę w oku
  • Odpowiedz
@bastek66: To odwracaj ile chcesz. Pytałem o DOWODY.

"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz".


Dostrzegam i to na tyle, że żadna partia mi nie odpowiada. Mówię o tym, że nie dostrzegają kuce. Podasz im dokładny cytat, a Ci zamiast przyznać rację, robią synchroniczne
  • Odpowiedz