Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1413
I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego prezydenta, szanowanego za granicą, inteligentnego, znającego języki ale przede wszystkim znającego się na swojej robocie i umiejącego postawić się szkodliwej prawicowej władzy katolickiego betonu. Ale nie, stare dziady i incele z konfederacji wybrali debila-zakolaka ośmieszającego nas na arenie międzynarodowej i stawiającego Polskę w opozycji do wszystkich zamiast budować współpracę. Ależ to #!$%@? boli. #bekazpisu #bekazprawakow #warszawa #polityka
PomidorovaLova - I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego...

źródło: comment_1624205995xe0BBJLg1otxaQbay4QErY.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
@bastek66: Skąd ten pomysł? Ach, no tak, to typowo Korwinowe metody - jak to mówił Janusz: "zabić k**wa tych ludzi". Wolnościowiec! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając do tematu - powinno się po prostu z wyborców Konfederacji śmiać, taką rolę pełni przecież cyrk.
  • Odpowiedz
@bastek66: Ja mówię o pajacach z Konfy. Choć to jest nic - lepsi są ich akolici, zawodowi akrobaci. Dyskusja z nimi nie ma sensu, co potwierdzają moje doświadczenia - żeby nie szukać długo - Mentzen u Stanowskiego zaprzeczył temu, że jest za wolnością słowa, a jego sekta i tak krzyczała, że wcale nie. Nieważne, że np. przytoczysz dokładne cytaty - dalej będą po prostu w żywe oczy wypierać. Chore.
  • Odpowiedz
@bastek66: Tylko Konfa ma zastępy wiernych akolitów, którzy będą bronić swoich idoli, choćby Ci oblewali ich matki benzyna. Można im tłumaczyć, cytować, wyjaśniać ich bzdury z punktu widzenia ekonomii, czy nauki - stoją jak ściana, nic nie dociera. Tak jakby nie rozumieli, że nic im nie będzie od zmiany zdania, czy poglądów. Jeszcze kilka lat temu czułem jakąś tam sympatię do Biedronia, czy neutralność do Zandberga - teraz do obu
  • Odpowiedz
Tylko Konfa ma zastępy wiernych akolitów, którzy będą bronić swoich idoli, choćby Ci oblewali ich matki benzyna. Można im tłumaczyć, cytować, wyjaśniać ich bzdury z punktu widzenia ekonomii, czy nauki - stoją jak ściana, nic nie dociera

@ziumbalapl: Taaaaaaaaa, bo pis nie ma swoich smoleńskich oszołomów i innych, albo Tusk swoich wyznawców internecie i poza nim, większość oczywiście ironicznie ale jeśli tylko wróci do polskiej polityki to i oni się
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Ojejku stary dziadek który nie jest klimatologiem lub fizykiem powiedział głupotę na spotkaniu z młodzieżą zapatrzoną w niego. Teraz porównaj sobie to do karakanów mających za sobą ~35-40% społeczeństwa i dymających cały naród. Powiesz takiemu smoleńskiemu oszołomowi że skoro Rosja stoi za zamachem to czemu wojny im nie wypowiedzieli to ten zacznie coś bełkotać ale dalej będzie się upierać były bomby na pokładzie i rozstrzelani ci którzy przeżyli. A
  • Odpowiedz
Nikt z was nie ma racji.


@mango2018: i ja się z tym zgadzam. Dla jednych największym problemem jest kosciół a dla drugich lgbt(skrót myślowy). Rozwiązaniem idealnym dla jednych jest delagalizacja drugiego. Obie te grupy czy te podejścia #!$%@? snobizm, który przyćmiewa wszystko inne. Jedni "tolerancyjni", drudzy "szanujący", ich podejście do innych mówi o nich samych.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: W następnych będzie „Czaskowski” nie ma godnego przeciwnika. Kłopotek z PSL mówił merytorycznie ale on już nie jest czynnym politykiem. Został wójtem.


@Wolf1986: Godny przeciwnik zawsze się znajdzie zwłaszcza ze długopis wygrał debatę i kampanie prezydencją z Bronkiem ucząc się kwestii które dostał na pamięć (jak po czasie wiemy nie jest wygadany jak podczas kampanii był). PiS posunie się do wszelkich świństw łącznie z grubymi manipulacjami i
  • Odpowiedz
@sorek: No nie wiem chłopaku, z tego co widzę to ona napisała że Trzaskowski jest tolerancyjny a nie ona? Skąd tu się wzięła hipokryzja typie, wytłumacz nam? Czy już może dawno analfabetyzm wtórny odebrał wam umiejetność czytania ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
  • 0
@nervoous Tak z ciekawości, bo mieszkając tu za bardzo różnicy nie widzę ale moze coś przegapiłem. Jak konkretnie się zmienia pod Trzeskowskim?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elim: No tu akurat masz rację, debil wcale nie chodził za Bajdenem tylko za jego asystentem, bo Bajden nie ma czasu i ma za silną obstawę
  • Odpowiedz
Trochę bajki opowiadasz :) wspiera bajkowe stwory a rządzenie słabo mu idzie. Ma duży Hype przez antypis


@Wolf1986: Nie śledzę polityki lokalnej poza swoim miastem, ale czy te słabo nie jest lepsze od poprzednika i kandydata Jakiego?
  • Odpowiedz