Wpis z mikrobloga

Ale ja bardzo dobrze czuje się tu w Warszawie, gdzie większość normalnych ludzi akceptuje odmienność i nie daje j-----a o to, co gorszy konserwatywnych prawaków.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: Wiem jak jest w Warszawie lepiej niż ty jak widać, bo większość ludzi nie daje też j-----a o s----------e skrajnych lewaków. Jeden pies oni i konserwy. Na szczęście oboje jesteście mniejszościami z syndromem oblężonej twierdzy.
  • Odpowiedz
@t_e_o_m_o: Dziecko być może teraz nie zdaje sobie sprawy z kontekstu sytuacji, ale z pewnością nie zapomni i niedługo się dowie. Osobiście czułbym się bardzo niekomfortowo wiedząc, że ojciec prowadził matkę na smyczy publicznie na ulicy w kontekście seksualnym, co zostało nawet udokumentowane w internecie i zapewne wielu z was czułoby podobnie.

Nie mam nic przeciwko marszom o tolerancję, ale tego typu zachowania uważam za przegięcie na publicznych imprezach. Dzieci
  • Odpowiedz
jw, kolejny ograniczony. Co ma kościół do tego? Zwykle retoryczne dno i whataboutsizm, dokładnie taki, jaki stosują pisowcy.


@ciemnienie: widze ze poznales nowe slowo bo wklejasz je w kazdy komentarz xD
a co do kosciola? to ty piszesz ze:

Kleczenie to gest uniżenia i symbol poddaństwa - moco tu weszła na głowę lewicowa poprawność polityczna. To nie jest dobre dla dziecka, to nie jest normalne zachowanie i dziecko może tego
  • Odpowiedz
to czym jest? Zabawa? Wyjaśnij mi to, jak byś wyjaśnił dziecku - świadkowi takiej sytuacji.


@ciemnienie: dziecko predzej wezmie to wlasnie za zabawe w przebieranki i udawanie zwierzatek.

@paul772: ok. A potem ta dziewczynka będzie miała 16-18 lat (może mniej) i dowie się, co to jest B--M i przypomni sobie o swojej
  • Odpowiedz
@sezzart: juz wspominałam, że klekanie przed kimś, bo jest homoseksualny i w obecności dziecka, nie jest dobre dla dziecka. Z resztą cała ta scena jest tak abstrakcyjna, że ciężka ja zrozumieć dorosłemu. Dziecka zawsze szkoda bardziej, że jest świadkiem absurdów z dorosłego świata.
@sezzart: ok, niech protestują, tylko dlaczego przy 10-latce?
  • Odpowiedz
@MajonezWiniary: Ojciec z dzieckiem trzymajcy na smyczy matkę klęczącą przed rosłym facetem w sukni balowej. Matka ma na głowie maskę zwierzaka i częściowo odsłonięte p----i w skąpo skrojonej koszulce. I w sumie miał bym wywalone na to gdyby nie to, że lewary uważają uczestnictwo dziecka w tym cyrku jako coś normalnego.
  • Odpowiedz
wspominałam, że klekanie przed kimś, bo jest homoseksualny i w obecności dziecka, nie jest dobre dla dziecka


@ciemnienie: skad wiesz czemu przed nim kleka? moze sie oswiadczac, albo po prostu to znajomi i robia sobie zarty. zero kontekstu i sianie domysłów rodem z pisu ktorym tak innych wczesniej wyzywales.

Z resztą cała ta scena jest tak abstrakcyjna, że ciężka ja zrozumieć
  • Odpowiedz
ok, niech protestują, tylko dlaczego przy 10-latce?


@ciemnienie: z reszta wyobraz sobie sytuacje: 10latka przychodzi do rodzicow mowiac ze moze jest lesbijka, ale sie wstydzi/boi bo co ludzie powiedza. rodzic zabiera dziecko na parade i odstawia taki shit zeby pokazac dziecku ze je akceptuje. zupelnie inna narracja, i nagle nie brzmi to az tak zle, prawda? dlatego wazny jest kontekst, a nie hate'owanie za przebieranie sie za psa
  • Odpowiedz
@sezzart: myślę jednak ze rozwój psychiczny takiej dziewczynki, w tym rozwój pod kątem seksualnym, może być w jakiś sposób zaburzony, jeśli częściej będzie świadkiem podobnych scen, zwłaszcza matki prowadzanej na postronku na ulicy. To już kwestia dla seksuologów dziecięcych. Rekonstrukcja historyczna ma chyba jednak mniejsze znaczenie dla rozwinięcia się świadomości seksualnej dziecka, niż taki widok. @sezzart: a jeśli ta dziewczynka jest 100% straight i generalnie seksualnosc ja nie
  • Odpowiedz
To już kwestia dla seksuologów dziecięcych.

@ciemnienie: jezeli to kwestia dla seksuologow dzieciecych, to po co w ogole sie wypowiadasz na ten temat?

Rekonstrukcja historyczna ma chyba jednak mniejsze znaczenie dla rozwinięcia się świadomości seksualnej dziecka, niż taki widok


@ciemnienie: dla seksualnosci moze i tak, ale za to potem dziecko moze miec inne zboczenia i zostanie narodowcem.
  • Odpowiedz
@sezzart: możemy sobie tak dkugo dywagować o nieznanej nam 10-latce.

Z tym, że organizacje LGBT pakują się już do szkół. Tu zaczynają się schody, bo do szkoły będzie chodziło moje dziecko i ja nie chce, żeby taka osobai pojawiała się w placówce edukacyjnej, przekazywała mu informacje dotyczące seksu i seksualnosci.
  • Odpowiedz
@t_e_o_m_o: @ciemnienie: Art. 48 Konstytucji daje rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami, więc niech się konserwy odwalą od tego jak osoby o innych poglądach własne dzieci wychowują. No chyba, że osoby konserwatywne w rzeczywistości pragną tego, aby im jakiś lewicowy rząd kiedyś zakazał wychowywać ich dzieci zgodnie z ich prawicowymi przekonaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klęczenie czy zakładanie masek nie są
R187 - @teomo: @ciemnienie: Art. 48 Konstytucji daje rodzicom prawo do wychowania dzi...

źródło: comment_1624199829FPvqW4TiAHoNs6UAtEcDT0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz