Wpis z mikrobloga

ale tak serio, co według was stanie się teraz temu dziecku? Jutro się zabije, bo widział dorosłą osobę z maską pandy i faceta w sukience?


@pekak: Nie wiem co się stanie „jutro”, ale na wykopie jest całkiem sporo ludzi żalących się, że teraz mają źle bo rodzice nie dali im dobrych wzorców. Nie twierdzę, że to jest zły wzorzec bo aż tak nie wnikałem w temat, ale pewnie temat wart zgłębienia
  • Odpowiedz
@pekak a tak na serio dla ciebie to jest normalne ze to dziecko widzi jak tata prowadzi mamę na smyczy?
Ja bym sobie nie życzył żeby moje dzieci widziały coś takiego na ulicy. Więc czemu te tolerancyjne osoby nie chcą tolerować mnie i każą na to patrzeć?
  • Odpowiedz
@t_e_o_m_o: Problem byłby wtedy, gdyby ubieranie sukienki i przebieranie się za pandę było niezgodne z prawem oraz gdyby ojciec miał coś przeciwko. Nie jest niezgodne z prawem, ojciec nie ma nic przeciwko. Jedynym problemem jesteś ty.
  • Odpowiedz
Straszne jest to ze lewaki się zesraly, nie maja żadnych argumentów i wrzucają jakieś obrazki związane z kościołem xD jak zwykle jeśli lewica nie ma żadnego argumentu, najeżdża na kogoś xD ach jacy oni tolerancyjni.
  • Odpowiedz
Straszne jest to ze lewaki się zesraly, nie maja żadnych argumentów


@zieloniutkazielonka: od wczoraj próbuję wyciągnąć jakikolwiek racjonalny argument poparty badaniami, że to wpłynie negatywnie na psychikę dziecka i jak na razie to prawaki "na chłopski rozum" zdecydowały, że ta dziewczynka na 100% przez to będzie się później szmacić i na koniec popełni samobójstwo. Ale to lewaki się zesrały xd
  • Odpowiedz