Wpis z mikrobloga

ja piszę, że nie chcemy wprowadzać w seksualność dzieci przed wiekiem dojrzewania i że wypadki sie zdarzają, ale staramy się tego nie robić,


@JimNH777: napisałeś dokładnie to:

co by mu się stało gdyby wszedł do sypialni a tam tatuś uprawia z mamą zapasy na golasa
  • Odpowiedz
@t_e_o_m_o: Kisnę z tej logiki, jak Ci się to nie podoba, to pewnie jesteś za klękaniem dzieci przed księdzem. Może to was zdziwić, ale są ludzie, którym jedno i drugie się nie podoba
  • Odpowiedz
ochuj, to ty lepiej nie idź do kościoła dzisiaj, TYSIĄCE POLAKÓW BĘDZIE KLĘCZEĆ PRZED FACETEM W KIECCE


@huudyy: tak dla Twojej wiadomości, bo w kościele się nie klęka przed "facetem w kiecce", tylko przed Przenajświetszym Sakramentem.

No ale przecież łatwiej być ignorantem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dead_inside19: kopjuj/wklej. Jak wyrażam watpliwosci co do takich scen, to na pewno jestem katolem. Oprócz tego, że nie jestem katoliczka juz od dobrych 20 lat i krytykuje w wielu aspektach krk jako organizacje. Umiesz się wybić ponad jakieś schematy w rozmowie? Bo inaczej robisz z siebie zwykłego głupka.
@Ficus_Ginseng: jw, następny patrzący na ludzi przez schemat. A niby taki otwarty umysł... @sezzart: jw, kolejny ograniczony. Co
  • Odpowiedz
Rozsądni ludzie: Takie zachowania nie powinny być normalizowane i pokazywane dzieciom.
Lewaki: A jak stary pijany bije dziecko to dobrze?

Nie k---a, ani jedno, ani drugie nie jest dobre. Nikt kto krytykuje seksualizację dzieci, nie twierdzi, że inne patologie są dobre i trzeba je tolerować. Daliście sobie wmówić, że konserwatyzm to najgorsze okropieństwo, a nie zauważacie, że na pewnych wartościach wyrosła cała cywilizacja Zachodnia. To jest fakt. Muszę pisać co się stanie, jeśli zrezygnujemy z tych wartości?

Poza tym, za każdym lewackim urojeniem stoi ktoś, kto zarabia na waszych emocjach. Poszukajcie kto przewodził BLM i ile ma nieruchomości. Znajdźcie sobie twierdzenia Al Gore’a dotyczące klimatu. W 2006 twierdził, że w ciągu dekady poziom morza wzrośnie na tyle by zalać tereny przybrzeżne. W 2010 kupił wille tuż przy brzegu oceanu.
  • Odpowiedz
publiczne prowadzenie matki na smyczy oraz klekanie przed randomowym człowiekiem na pewno nie kierunkuje dziecka


@ciemnienie: jak to nie kierunkuje? Kierunkuje. Chcialbys zeby dzieci byly kierunkowane wedlug twojego wyobrazenia?
  • Odpowiedz
@paul772: prowadzenie matki na smyczy na ulicy nie jest ok. Nikt z lewa nie potrafi mi tego wyjaśnić, o co tu chodzi. A fakt jest taki, że prowadzenie kogoś na sznurku i w masce, to jest jednoznaczny kontekst seksualny. Super w alkowie, jeśli ktoś lubi. Niesuper publicznie i przy dziecku. Po co to wywlekac z sypialni?
  • Odpowiedz
prowadzenie matki na smyczy na ulicy nie jest ok


@ciemnienie: dlaczego? Głosisz teze, musisz ją udowodnić.

fakt jest taki, że prowadzenie kogoś na sznurku i w masce, to jest jednoznaczny kontekst seksualny


@ciemnienie: dla mnie nie.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: odpowiedz jest zalezna od tego jak ci rodzice przedstawili dziecku to co robią.
Mozna to dziecku przedstawić jako zwykle przebieranki jakie sie w przedszkolu uprawia.

Ale np. jezeli rodzice powiedzieli dziecku ze kpbiety powinno sie traktowac jak zwierzeta, to co innego.

A dla postronnych osob to w ogóle nie powinien byc ich interes jak sie bawi jakaś rodzina, o ile noe mają faktycznych dowodów na indoktrynacje dziecka poprzez wpajanie
  • Odpowiedz
To wypalaj do lasu, zbuduj sobie w nim chatę i tam mieszkaj. Żyjesz w społeczeństwie, więc musisz się godzić na to, co wiekszosc uważa za "normalne", albo będziesz wytykany. Tak to działa, deal with it.


@Hatespinner: Ale ja bardzo dobrze czuje się tu w Warszawie, gdzie większość normalnych ludzi akceptuje odmienność i nie daje j-----a o to, co gorszy konserwatywnych prawaków.
  • Odpowiedz