Wpis z mikrobloga

Okropne to jest uczucie, gdy terapeuta i psychiatra mówi ze żeby porozmawiał z rodzina na temat swojej depresji (według mojej diagnozy jej nie mam po prostu jestem #!$%@?) po czym jak mówisz wszystkim ze jakoś tak życie nie ma sensu i prawdopodobnie zdecydujesz się na leki chociaż się ich boisz, to rodzina się śmieje i mówi ci ze jak zawsze coś se wmawiają XD

I siedzisz i nawet nie masz z kim porozmawiać bo i przyjaciele cię wyśmiewają i rodzina.

Gdyby ktoś kiedyś potrzebował pomocy to do mnie zawsze możecie napisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#depresja #feels #psychologia #gownowpis #logikaniebieskichpaskow
  • 9
@dxznly: Wolę swój stan braku przyjaciół niż mieć takich jak Ty. Też nie powiedziałam swojej rodzinie, że leczę się na depresję (poza mężem, który mnie wspiera)
@Lonate: chciałbym wiedziec jak jest naprawdę, czy faktycznie mam taka obsesje na punkcie depresji ze sobie wmawiam czy faktycznie taka choroba mnie dotknęła.
@dxznly: Przykro mi i życzę Ci, żeby było Ci lepiej. Pewnie dobrze będzie powiedzieć terapeucie i psychiatrze, że tego typu rozmowy raczej odpadają. I serio możesz mieć depresję, to bardziej powszechne niż się uważa, pozwól sobie z tym pogodzić.