Wpis z mikrobloga

#oszustwo #bank #getinbank #oszustwowbanku #cyberbezpieczenstwo #cyberbezpieczenstwo #finanse #banki

Gdyby ktoś się zastanawiał, nie polecam Getin Bank.

Do rzeczy
Mam konto w tym banku już jakieś cztery pięć lat. Do tej pory nie miałam żadnych zażaleń ale nie dawna sytuacja całkowicie przekreśliła dla mnie ten bank. Proszę ci co mają tam konto potraktujcie to jako ostrzeżenie.
A więc z mojego konta zeszła darowizna na poczet fundacji. Z racji iż byłam pewna że niczego nie podpisywałam drążyłam temat i z fundacją i z bankiem. Na reklamację w sprawie zwrotu pieniędzy od banku dostałam odmowę oraz z działu bezpieczeństwa informację że wydałam zgodę na darowiznę i dlatego została ona przekazana.

Jednocześnie dzień później czyli dzisiaj dostałam informację od fundacji że owszem zgoda była tylko że podpisana imieniem i nazwiskiem zupełnie obcej osoby to samo jeżeli chodzi o adres a numer telefonu zupełnie nieistniejący. Jedyne co się w tym zgadzało to mój rachunek.

Podsumowując bank zrobił przelew na podstawie danych zupełnie obcej osoby co jest dla mnie niedopuszczalne bo placówka taka jak Bank powinna pilnować bezpieczeństwa i zaufania klientów. Zwrot pieniędzy dostanę od fundacji tyle w tym dobrego. Do banku złożyłam skargę na temat zgody przelewu od zupełnie obcej osoby.

@niebezpiecznik-pl

@ZaufanaTrzeciaStrona

@sekurak
  • 2