Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś jak to działa? Rok temu poznałem na wakacjach ze znajomymi dziewczynę z którą byłem w związku
Nie znałem jej. Była na grupie na messengerze odnośnie wakacji. Jedyne co widziałem to jej zdjęcie na fb na którym
była bardzo słabo widoczna a pomimo tego już coś czułem. Czułem jak mi w sercu coś lata jakieś motylki
dużo o niej zacząłem myśleć. Na wakacjach poszło no i potem okazało się, że byliśmy razem.

Mega ciekawe zjawisko. Na co dzień tak nie mam. Choćbym widział milion dziewczyn no to nie da rady.
Też tak macie lub mieliście?

#zwiazki #relacje #uczucia #milosc
#zwiazki
  • 3
  • Odpowiedz
@Jurixx: No bywa, takie zauroczenie. Mnie niebieski tez zauroczył już przed spotkaniem, a w sumie gadaliśmy tylko trochę, nir wysyłaliśmy sobie zdjęć ani nic
  • Odpowiedz
@Reaamu: Zawsze to tłumaczę głąbom, że wartościową kobietę najłatwiej zdobyć rozmową, ale zacietrzewione w swoim wmówionym sobie #!$%@? przegrywy będą się skupiać na wielkości fiuta, wzroście, czy kształcie szczęki. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że bab, które rzeczywiście kierują się w swoich wyborach takimi tanimi, zwierzęcymi kryteriami, nigdy nie chcieliby mieć, bo to organiczna katastrofa, a nie kobiety. ( ͡º
  • Odpowiedz
Masz rację ziomeczku. Ja poznałem wartościową dziewczynę która nigdy nie zrobiła mi żadnej krzywdy za to ja tak.
Ide na terapie i chce sie zmienic. Rzeczy zadzialy sie nieodwracalnie. Jest konkret
  • Odpowiedz