Wpis z mikrobloga

Tak czytam sobie tag i się zastanawiam, czemu macie takie ciśnienie, żeby z kimś być? Jakby to było w życiu takie ważne, serio nie rozumiem tego. Nie macie innych zajęć, chcecie opierać swoją wartość na partnerce, nie umiecie sami spędzać czasu, czy co? Ja już prawie 3 lata jestem sama i widzę dużo więcej plusów niż minusów takiego stanu rzeczy.
#tinder #badoo #zwiazki
  • 99
@Im_from_alaska: To kwestia przyzwyczajeń i takiego porządku dnia, dlatego każdy dzień jest taki sam. Nie widzę powodu żeby każdy dzień był inny, u mnie na wsi nic się nie dzieje i nawet nie ma gdzie pójść. Do najbliższego sklepu mam ok. 4km. Gdybym w tej chwili spotykał się choćby na ONS/FWB to już byłoby inaczej. Życie w samotności jest specyficzne i nie przypominam sobie żeby inni moi koledzy, wieloletni single żyli
@LilyOfTheValley:

rochę głupio odpisywać oklepanym "syty głodnego nie zrozumie" ale naprawdę to o niewiele więcej chodzi

Po pierwsze: Masz porównanie. Wiesz co to znaczy być z kimś, z jakimi kompromisami a czasem wyrzeczeniami się to wiąże.


W zasadzie to co napisał @hitherto: wszystko wyjaśnia. Nie będąc nigdy w związku, sam miałem pierwszy bliżej 30 niż 20tki. Masz wyidealizowany obraz związku jako coś wspaniałego oraz potrzebujesz tego jak jeszcze masz problemy
sam muszę zajmować się domem, sprzątaniem, gotowaniem, praniem, opiekować się zwierzętami


@daro1: też muszę się sama wszystkim zajmować, normalka, pewnie jak bym była w związku to bym miała jeszcze więcej roboty, bo książe się nie zajmie domem - większość facetów tak ma ¯\_(ツ)_/¯

Co ciekawe to na Youtube widzę na niektórych kanałach dla mężczyzn tego samego typu pieprzenie, że nie warto się żenić, nie warto wchodzić w związki bo czekają tylko
Gdy człowiek już pozna rzeczywistość, zobaczy co z czym się je, będzie zraniony, nauczy sie na błędach, ogarnie siebie po nieudanym związku jest zupełnie inaczej. Wtedy min wiesz czego chcesz, ma wymagania, lubisz siebie i nie jesteś potrzebująca. Związek wtedy nie jest must have do życia aby czuć się fajnie.


@r5678: sama prawda ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Im_from_alaska: Na pewno takie życie byłoby o wiele ciekawsze. Zresztą już tego zasmakowałem z koleżanką na zabawach FWB i to była tylko namiastka ale jednak coś. Nie widzę powodu w obecnym stanie, dopóki kogoś sobie nie znajdę aby nie było codziennej rutyny, chociaż pewnie gdyby się coś udało to wszystko wywaliłoby się do góry nogami.
@LilyOfTheValley: No to poczekajmy jeszcze trochę, pożyjesz trochę więcej lat jako singielka a czas zweryfikuje wszystko. Jak zobaczysz że nie będzie już realnych szans na poznanie mężczyzny a biologiczny clock cały czas tyka. Czas ucieka. Tego typu ideologie szerzone w internecie na tych kanałach mogą być szkodliwe i mieszać w głowach młodym ludziom. Jeśli coraz więcej ludzi nie będzie miało ochoty się wiązać i mieć dzieci to nie wróży to niczego
No to poczekajmy jeszcze trochę, pożyjesz trochę więcej lat jako singielka a czas zweryfikuje wszystko. Jak zobaczysz że nie będzie już realnych szans na poznanie mężczyzny a biologiczny clock cały czas tyka.


@daro1: a czemu nie mam mieć realnych szans na poznanie mężczyzny za parę lat jak mi się odmieni? Jesteś jednym z tych co uważają, że życie kobiety kończy się na 30 roku życia? ( ͡º ͜ʖ͡
@LilyOfTheValley: znam takie jak ty młode dzierlatki bez pokory zazwyczaj wyniosłe z wybujałym ego z wielkich ośrodków miejskich mające dildo w szafie wiecznie naładowane na podorędziu. W godzinach nocnych na tych szarych betonowych osiedlach jest słyszalny festiwal jęków oraz kwików wyposzczonych samic używających swojego sztucznego kompana na cały regulator. Na fb w profilowym często występują w towarzystwie wystraszonego i stłamszonego cała sytuacja mruczka. Biedne zwierzę jest traktowane jak tampon emocjonalny. Tymi
@LilyOfTheValley: A co uważasz że im będziesz starsza to i tak wszystko będzie tak samo dobrze? I bez problemu sobie kogoś znajdziesz? No chyba że Wy faktycznie tylko przebieracie i nawet 10 lat później miałabyś wielu chętnych co by się z Tobą związać tylko pamiętaj że masz zegar biologiczny którego nie zatrzymasz. Przyjmijmy że będzie to wiek 40 lat kiedy to Ci się odmieni, znajdziesz mężczyznę, urodzisz dziecko (o ile będziesz
znam takie jak ty młode dzierlatki bez pokory zazwyczaj wyniosłe z wybujałym ego z wielkich ośrodków miejskich mające dildo w szafie wiecznie naładowane na podorędziu. W godzinach nocnych na tych szarych betonowych osiedlach jest słyszalny festiwal jęków oraz kwików wyposzczonych samic używających swojego sztucznego kompana na cały regulator. Na fb w profilowym często występują w towarzystwie wystraszonego i stłamszonego cała sytuacja mruczka. Biedne zwierzę jest traktowane jak tampon emocjonalny.


@user100: nie
Ale uważam, że jeśli ta chora presja jest jedynym powodem dla którego powinnam się z kimś wiązać, to jest to za mało. Jednak obserwując związki, w których zupełnie niepasujący do siebie ludzie kiszą się razem, bo żadne z nich nie ma odwagi żyć osobno, widzę, że dla wielu ludzi taki powód wystarczy.


@f8at3: no ale jak to, jak wpadniesz w problemy finansowe lub zaslabniesz w domu to kto Ci pomoże, trzeba