Wpis z mikrobloga

Tak czytam sobie tag i się zastanawiam, czemu macie takie ciśnienie, żeby z kimś być? Jakby to było w życiu takie ważne, serio nie rozumiem tego. Nie macie innych zajęć, chcecie opierać swoją wartość na partnerce, nie umiecie sami spędzać czasu, czy co? Ja już prawie 3 lata jestem sama i widzę dużo więcej plusów niż minusów takiego stanu rzeczy.
#tinder #badoo #zwiazki
  • 99
Ja miałam trochę pecha do związków, jednak obecnie po dwóch latach życia z tym samym facetem jestem nadal zakochana jak 16latka.


@alma_: 2 lata to jeszcze nic, jak przetrwasz 7 rok związku podobno kryzysowy, to pogadamy

Ja mam lvl 42 i nigdy nie miałem dziewczyny na stałe tylko jakieś zabawy w stylu ONS/FWB i na serio bardzo chciałbym być w związku.


@daro1: to jestem w stanie zrozumieć ja była w
@LilyOfTheValley: Co kto lubi. Przestrzegam tylko, że samotne kobiety ok. 40 zwykle są strasznie jadowite i niezadowolone z życia. Nie spotkałem jeszcze normalnej samotnej 40tki.
Oby i Ciebie to nie spotkało :)
Ja uwielbiam spędzać czas sam ze sobą, jednak są momenty, gdy drugiej osoby brakuje.
Jest dobrze póki jest dobrze ale jak zacznie Ci się życie sypać to jest znacznie ciężej samemu sobie ze wszystkim poradzić czy to emocjonalnie, czy
@LilyOfTheValley: Ja natomiast w ramach FWB z koleżanką dostałem taką namiastkę związku, choć związek to to nie był ale wiem już jak to smakuje. Dobija to tym bardziej że chciałbym być w pełnoprawnym związku a jak się widzi jak na Facebooku znajomi się łączą w pary to jeszcze bardziej popada się w smutek. Zdaję sobie sprawę że w związku będą minusy ale to co ja z koleżanką w ramach tej namiastki
Super jest mieć kogoś, do kogo możesz zawsze się odezwać, kto zawsze pomoże, wysłucha, na kogo możesz zawsze liczyć, wysłać śmiesznego mema, opowiedzieć co Ci się śniło, przytulić, powygłupiać się, pójść do kina, do knajpy, na zakupy, pograć, pójść na spacer, pooglądać serial, pojechać na wycieczkę...


@alma_: Przecież to wszystko można robić z rodziną, znajomymi czy przyjaciółmi. Serio, nie każdy ma potrzebę, żeby być w związku, też jestem od dłuższego czasu
Jest dobrze póki jest dobrze ale jak zacznie Ci się życie sypać to jest znacznie ciężej samemu sobie ze wszystkim poradzić czy to emocjonalnie, czy finansowo


@Doomey: aha, czyli mam się wiązać z kimś w razie problemów, to coś jak szklanka wody na starość od dziecka, dla mnie słaby argument ¯\(ツ)_/¯

Zdaję sobie sprawę że w związku będą minusy ale to co ja z koleżanką w ramach tej namiastki związku
@LilyOfTheValley: Nie mówię Ci, że masz się z kimkolwiek wiązać ale znacznie łatwiej poradzić sobie w problemach z kimś komu możesz w pełni zaufać.
Również zdecydowanie bardziej i mocniej odczuwa się przyjemność z wszystkiego, jeżeli możemy to przeżywać z drugą osobą.
Nie musi to być nawet związek, może to być najzwyczajniej w świecie przyjaciel ale to też w pewnym stopniu "związek".
@LilyOfTheValley: To ja Ci napiszę jak to wygląda z perspektywy wieloletniego singla. Tak naprawdę dopiero od lvl 18 zacząłem się na poważnie interesować dziewczynami kiedy poznałem jedną. Nigdy mi z żadną nie wyszło, mówię o próbach wejścia w poważny związek. Od ponad 20 lat życie z takimi myślami dlaczego to się nie udaje. Aktualnie przez większość w roku jestem sam w domu, rodzina za granicą. Każdy dzień jest taki sam. Rutyna