Wpis z mikrobloga

@Izanagi013: Lub Twoja dzielnica ma tak złą renomę, że nawet złodzieje nie zaglądają (σ ͜ʖσ)

Zabezpieczenie własności jest podstawą, a nie robienie tego ,bo tu nic nigdy nikomu nie zginęło’ to czysta głupota i proszenie się o nauczkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@manyec: współczuję mirqs najgorzej :(

Kiedyś w wawie rok trzymałem rower na klatce przy drzwiach i nic się z nim nie stało. I to na parterze jeszcze.
Pozniej się dowiedziałem że rowery masowo ginęły na osiedlu. Nawet z garaży. Dodam tylko ze.osiedle zamykane na kod i ochrona xD
@manyec mi też ukradli rower, przypięty, używany kilka lat, nowy był warty 1,5k.
Wcześniej kilka dni trzymałem go na klatce to ukradli oświetlenie xD Wokoło pełno rowerów. Ostatnio kupiłem sobie nowy za 2,5 i ulocka kryptonite za 200zł, myślę jak jeszcze mogę go zabezpieczyć?
2. Jak ktoś używa roweru, to jest to mega niewygodne

3. Chciałbym jednak chociaż udawać że żyje w normalnym kraju


@Paczek_w_masle:
Ad2. Jak ktos uzywa roweru to kupuje/wynajmuje mieszkanie w ktorym jest miejsce zeby go trzymac
Ad3. W normalnym kraju jak ktos ma rower to wynajmuje/kupuje mieszkanie w ktorym ma miejsce zeby go trzymac, a juz na pewno nie zostawia swoich gratow na klatce schodowej

Pozdrawiam
@maciej__: wystarczy zabezpieczyc piwnice

albo trzymac rower w domu. Nie rozumiem problemu, bo ja cale zycie mialem w mieszkaniu skrytke w ktorej byly wozki, rowery i inne #!$%@? potrzebne raz kiedys.
Potrzebne bylo miejsce natrzymanie takich rzeczy, wiec mieszkalo sie w miejscu gdzie jest dodatkowe pomieszczenie zeby sobie trzymac takie rzeczy u siebie
A NIE JE #!$%@? NA KLATKE SCHODOWA

Pozdrawiam cieplutko
@Norskee ja go trzymałem na klatce tymczasowo, bo wiem że to nie jest dobre rozwiązanie xD tak to stał przypięty wśród innych rowerów, (w miejscu do tego przeznaczonym) Tzn. Ktoś musiał się przygotować, pewnie też mnie obserwować żeby wiedzieć w jakich godzinach #!$%@? mi rower wart w granicach 1k xD i to jest żałosne w tym kraju. Tak czy inaczej trzymanie roweru na klatce nie usprawiedliwia w żaden sposób złodzieja ani nie