Wpis z mikrobloga

@Paco88: Ja miałem tak samo, jak w okolicach 2017 roku zagrałem w F1, bo był za darmo na Steamie. Niemniej późniejszy Fallout New Vegas przebił klasyki od Black Isle.
  • Odpowiedz
@Paco88: No i kolejne potwierdzenie że z mojego pokolenia są jeszcze normalni ludzie. Na pewno nie jeden pyka w gierki retro. Ja sam to robię przez warunki sprzętowe i dostępność tych gierek oraz że po prostu wolę minione czasy. Wolę zagrać w pierwszą część Call of Duty parę razy i to mnie nie nudzi niż męczyć w takim GTA V gdzie po pół godziny dostaję bólu głowy( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@alcherix_1: ale pięknie na rzadko się zesrałeś człowieku. Gdybyś nie był takim ograniczonym swoją banieczką ludkiem, to byś wiedział, że akurat ta gra jest ciekawą pozycją, z sensownymi wyborami moralnymi i wciągającą fabułą.

Ale nie, prościej opluć, bo hehe, gierki, dla imbecyli i gówniarzy. Otóż nie. Ale wracaj sobie do fame mma, to na pewno bardziej rozwijające hobby.
  • Odpowiedz
@Shatter: w Falloucie? Bardzo. Zwłaszcza w dwójce, która miała szereg ulepszeń interfejsu względem pierwszej części. I ta gra się naprawdę ładnie zestarzała, warto jej dać szansę. F1, F2 i FNV to jedyne prawdziwe Fallouty, wydmuszki od bugthesdy im do pięt nie dorastają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Megawonsz_dziewienc ej ludzie spójrzcie tutaj jaki jestem mądry, bo znam nazwę gry xD chłopie, nie każdy musi znać gry i nie każdy się musi interesować grami dla debili z za duża ilością wolnego czasu xD

@alcherix_1: to mówisz, granie jest dla debili z za dużą ilością wolnego czasu ale pisanie wysrywu pod wpisem na stronie ze śmiesznymi obrazkami w temacie, który cię nie interesuje, jest zajęciem typowo dla intelektualistów
  • Odpowiedz