Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Megawonsz_dziewienc ej ludzie spójrzcie tutaj jaki jestem mądry, bo znam nazwę gry xD chłopie, nie każdy musi znać gry i nie każdy się musi interesować grami dla debili z za duża ilością wolnego czasu xD

@alcherix_1: Dlaczego gry komputerowe nazywasz grami dla debili?
  • Odpowiedz
ja nie mogę ogarnąć tej mechaniki, odrzuca mnie. Planescape czy Baldur za to miodzio


@Lohengrin: To ja mam dokładnie odwrotnie. Dwa pierwsze Fallouty ogarniam bez problemu, ale gier na Infinity Engine wcale. Przez to nie skończyłem nigdy Baldura ani Planescape chociaż podejść miałem kilka. Tak z ciekawości to które mechaniki w Falloucie sprawiają ci największe problemy?
  • Odpowiedz
Jak grałem za pierwszym razem to ponad 70 % zadań nie zrobiłem jak dostałem power armor to cieszyłem się jak nie wiem co :D podobno są jakieś próby moderów itd. aby przenieść Fallouta 1 na silnik z Fallouta 3 ale nie wiem na jakim to jest etapie nie śledzę tego aż tak raczej sentyment.


@Wiciu89: Wiem, że to zabrzmi jak mem, ale #!$%@?ć. Moja córka ma teraz 11,5 roku. Bardzo lubi
  • Odpowiedz
@Paco88: bo to jedna z najlepszych gier RPG wszech czasów, a druga część jest jeszcze lepsza ()
Obecne gry RPG do pięt nie dorastają tym produkcjom, a kolejnym ogromnym ich plusem jest system turowej walki opartej o pkt akcji, a nie #!$%@?ą turę ruchu i akcji dla upośledzonych.
  • Odpowiedz