Wpis z mikrobloga

@shopenhauhauer: dziwne to zawsze było dla mnie ze tak odległy rok (2077) ale mimo to nadal jakby była połowa 20. wieku. Jest to jakoś uargumentowane? Jestem wieloletnim fanem serii ale to jedno nigdy mi się nie zgadzało, jedynie można wytłumaczyć ze tak jest bardziej stylowo a ten rok 2077 tlumaczy zaawansowanie technologiczne (krypty, broń plazmowa, pancerze wspomagane).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pmub: Tego, czy jest to jakoś sensownie uragumetnowane nie wiem. Wydaje mi się, że chodzi wyłącznie o styl. Ja sobie to tłumaczę tak, że gwałtowny postęp technologiczny skupił uwagę ludzi właśnie na tym, a kultura zeszła na dalszy plan
@Prezydent_Polski: Niektóre zadania faktycznie można opowiadać tak że nawet nie znając gry chce się słuchać. Haha ciekawy jestem jakie córce bajki na dobranoc opowiadałeś jak była młodsza :D
Przeszedłem Fallouta 1 , 1.5 , fallout 2 restoration project (chociaż lokalizacja EPO trochę mi się nie podobała ) później też jakieś fabularne mody do fallouta tactics co tylko było to grałem. Ja pamiętam z fallout-a jak byłem ciekawy czy da się wsadzić
@Paco88: to jak już niektórym zabrało się na wspominki to ja zrobiłem katastrofalny błąd i poprosiłem starego by mi wydrukował poradnik do F2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tam było o tym żeby grać kobietą bo jak się daje dupy to mniej się płaci za pewne rzeczy, żeby kraść ale raczej nie zabijać dzieci i celować ludziom w oczy.

Przez jakiś czas nie pograłem :/