Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z którym nie wiem zbytnio gdzie uderzyć. Każdego dnia przynajmniej raz dziennie czuje tak jak by mnie odcinało - zmysły dużo gorzej pracują i np. słuch dociera z opóźnieniem, mózg prawie w ogóle jak by wyłączony, głównie praca podświadomości, wszystko dookoła, całe otoczenie staje się takie jak by obce, jakieś takie dziwne. Jak bym miał do czegoś porównać to uczucie to do ostrego upojenia alkoholowego, z tym, że ten stan nie jest zbytnio przyjemny. Poszedłem do psychiatry i opisałem mu moje objawy to stwierdził, że to na tle nerwicy lękowej i przepisał mi leki z grupy trzech pierścieni, biorę je od 2 tygodni, lecz póki co nie ma zbytnio poprawy, tak to normalnie wychodzę do ludzi, większość czasu spędzam po za domem, nie mam problemu odezwać się do obcego człowieka na ulicy, spędzam czas aktywnie, suplementuje witaminy, nie wiem zbytnio co mógłbym jeszcze zrobić by się pozbyć tego gówna. Takie stany mają różny czas trwania - raz jest to 10 minut, drugi raz parę godzin, odnoszę wrażenie, że im dłużej o tym myślę to dłużej się utrzymuję. Z takich "dysfunkcji", które u siebie wcześniej odkryłem jest to nerwica natręctw - czasami trochę męczące gówno, ale z tym się chociaż dało żyć... Taguje wszystko co choć trochę pasuje, jeżeli ktokolwiek miewał podobne "odpały" i wyszedł z tego z chęcią przyjmę poradę :(

#psychologia #psychiatra #depersonalizacja #derealizacja #problem #zdrowie #psychoterapia #nerwica #nerwicalekowa #nerwicanatrectw #medycyna #psychotropy #ssrii #antydepresanty #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c0fdebfc4630000bd1733d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest taki system obronny organizmu. Też swego czasu przerabiałem derealizacje/depersonalizacje. Nieprzyjemne uczucie, bo masz wrażenie, że wariujesz. Ale to przejdzie. Trudno jednak oczekiwać znacznej poprawy po tak krótkim okresie brania leków. Daj sobie jeszcze trochę czasu ;)
MętnaTowarzyszka: Idź jeszcze koniecznie do neurologa i endokrynologa. Niestety ale na 90% idąc do lekarza specjalisty uzyskasz diagnozę w obrębie jego specjalizacji, a nie tak ogólnie, więc musisz je porównać ze sobą, zrobić jakieś badania i wyciągnąć sam wnioski, czy to ma sens. A jeśli kiedykolwiek znajdziesz lekarza który nie ma klapek na oczach tylko patrzy holistycznie na organizm i szuka różnych przyczyn by zdiagnozować poprawnie, to trzymaj się go rękami