Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bajzel2012: o to fajnie jeszcze parę lat temu jak pociągami jeździłem nie mieli takiej opcji super :) W sensie mają ,431 pracownicza ;)? Bo normalnie przy kupnie biletu się podawało kod spółki/zawodu 431 to pracownik PLK
  • Odpowiedz
Swojego czasu (1.5 roku temu?) Niektóre bilety dało się nabyć jedynie w kasie. Z tego co pamiętam na przejazdy międzynarodowe


@F_Ogot: na międzynarodowe z rowerem nadal, bo trzeba wydać karnet na rower.

@kinlej: Można kupić bilet przez internet ale czy ktoś to kupował? bo doznania są nie do opisania


@DaemonKazoom: polecam Koleje Mazowieckie, przecież każdy chce podać numer dowodu żeby kupić bilet. Na szczęście po podaniu
  • Odpowiedz
@josedra52: Ja też jak mogę to korzystam z tych kas, ale tylko w przypadku jak mam mało zakupów, bo w przypadku większej to nie ma gdzie tego już kłaść na ta wagę, a oczywiście jak cokolwiek przesunę chociażby o mm. to g---o wyświetla mi komunikat i musi pracownik przychodzić i resetować to g---o, kartą; jak kupujesz np. browary itd. to też ktoś musi potwierdzić, że masz 18 lat XDD
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Naprawdę nie da się kilka sztuk na raz.
Ja niedaleko siebie mam E.Leclerc i tam normalnie można na raz skasować kilka sztuk ale tak jak powiedziałeś - przesunę np. produkt na wadzę, bo trzeba odłożyć kolejny (dosłownie o mm.) i g---o mi wyświetla błąd i musi przyjść i zresetować kartą, tak samo z alko.
TL;DR Jak masz mało zakupów, to samoobsługowa, jak dużo, to do normalnej
Z tej w
  • Odpowiedz
@josedra52: Wiekszość osob ma duze zakupy. Do tego jak masz zgrzewke wody to kasa głupieje bo jie ma kodu na 6sztuk.
Ja uwielbiam samoobsługiwa jak mam kilka rzeczy - jak mam pełen wózek drobnicy to nie chcę sie w------c na automat.
Do tego za lazdym razem jak mam a-----l i tak trzeba wołać obsługę
  • Odpowiedz