Wpis z mikrobloga

@kinlej: Też czasem stoję w kolejce, bo przez neta czy biletomat nie kupisz biletu na większość połączeń międzynarodowych (chociaż czasem można użyć tricku i kupić przez stronę niepolskiego przewoźnika, ale nie zawsze to działa). Podobnie nie kupisz biletu jeśli chcesz mieć inną przesiadkę niż ci proponuje system.

Ale faktycznie, w takiej kolejce zapewne większość osób spokojnie mogłaby kupić bilet przez biletomat czy neta.
To jak u mnie z biedronką - kasy samoobsługowe jako technologia obcej cywilizacji puste a w standardowych kolejki po 10 osób.


@josedra52: kasy samoobsługowe w Biedrze są akurat najgorsze. Głównie dlatego, że szkoda im przydzielić kogoś do nadzoru i jakikolwiek błąd nawet z dupy (a te kasy tak potrafią) lub nie wiem kupujesz alko, to masz problem, bo kasjerka odpowiedzialna za kasy samoobsługowe obsługuje na normalnej i nie zawsze podejdzie od
@derincon: pamiętam kilka lat temu jak chciałem kupić bilet w tych automatach (Wrocław Główny) i przy wyborze stacji końcowej cały ekran się zawiesił, to poszedłem do automatu obok, zawiesił się w tym samym miejscu, to poszedłem do innych automatów, tych na dworze, i w tym samym miejscu się zawiesiły, w końcu poszedłem do normalnej kasy, a wracając z biletem przechodziłem obok zdezorientowanych osób przed automatami ( ͡° ͜ʖ ͡
to samo jest w kinach, że ludzie przychodzą pół godziny przed seansem żeby kupić ostatnie miejscówki ze słabą widocznością. A wystarczy kupić przez internet i wybrać sobie najlepsze miejsca


@noprowo: W Cinema były zniżki przy płatności kartą mBanku, nie wiem czy jeszcze są. Zniżki nie działały online, nie działały w automacie, tylko w kasie można było zapłacić ze zniżką. Nie wiem jak jest teraz, ale dlatego zwykle rezerwowałem online, a odbierałem
@kinlej: W weekend byłem ze znajomymi w zoo w Gdańsku. Kolejka do kas biletowych na kilkaset osób, a my w minutę kupiliśmy bilety przez neta i weszliśmy od razu XD