Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
Wnoszę o zmianę nazwy #covidianie na #swiadkowiekorony - dlaczego? Ze względu na duże podobieństwo do Swiadków Jehowy

- będąc Świadkiem nie możesz mieć swojego zdania, liczy się tylko i wyłącznie pogląd starszyzny (tu starych "profesorów i dr")

- musisz wykonywać ich dobrowolne polecenia bo inaczej spotkają Cię "Konsekwencje"

- nie musisz myśleć ani analizować, wszystko Tobie wyjaśnia, jak masz się zachować, kiesy wychodzić z domu, jaki strój nosić

- jeśli nie chcesz poddać się presji otoczenia, zostajesz wyrzucony że środowiska, czeka Cię ostracyzm społeczny i ludzie, których uznawałeś za niemal rodzinę, zaczynają Cię nienawidzieć jako odszcepieńca i wroga społeczności

- innych spotka zagłada, tylko z nami czeka Cię zbawienie, nasz Bóg będzie panować nad wszystkimi

#heheszki #koronawirus #polska #wyznania #wiara #sekta
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artekF: ach jakie gorzkie słowa, jak mi przykro...

+ @Trafas: @John_archer: może Wy mi powiecie dlaczego, skoro jest to tak dokładnie zbadana szczepionka, można ją stosować bezpiecznie u dzieci, ostatnie badania pokazują że chroni nawet podobno przed transmisją wirusa (mowa o Pfizerze) to nie jest jeszcze na liście szczepień obowiązkowych? Co wstrzymuje ta decyzję? Gdzie jest problem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trafas: "A odpowiesz mi dlaczego 99 procent lekarzy jest za szczepieniami"

i pewnie dlatego na grypę szczepiło się 5-10% (różne dane, daje zakres) lekarzy, także tych internistów, mających kontakt z pacjentami.
co za szury... ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HansCamper: mówisz że będą pisać że jednak to ten niedogotowany nietoperz z targu był źródłem covid-19? Wirus nie ma nic wspólnego z labem, a Chiny wcale nie ukrywały pandemii u siebie, "przekonując" WHO żeby fala im kilka tygodni na opanowanie? Że Horban to wybitny wirusolog, choć ma problemy z pamięcią #pdk, Fauci nie napisał tych maili, a Kamala jednak che tych uchodzców z Gwatemali, tylko się tak droczy z opinia