Wpis z mikrobloga

Zawody w byciu zdrowym, nagroda to bycie zdrowym.


@AntyKuc: Ale przegrywasz w zawodach w jedzeniu i piciu tego co lubisz. Umyka ci nagroda w przyjemności. A więc to tylko zamiana jednego trofeum na drugie. Wymiana pucharów bez zysku, wiec trudno mówić wygranej.

Frustracja


Nie tańcz wykopkowego chocholego tańca. Ani jeden, ani drugi styl życia mi nie przeszkadza, szanuję wybory innych.
@bigos555:

Ale przegrywasz w zawodach w jedzeniu i piciu tego co lubisz. Umyka ci nagroda w przyjemności. A więc to tylko zamiana jednego trofeum na drugie. Wymiana pucharów bez zysku, wiec trudno mówić wygranej.


A co jeżeli komuś smakuje zdrowe jedzenie, a nie smakują fastfoody i mrożone żarcie? To nie jest czarno białe.


Nie tańcz wykopkowego chocholego tańca. Ani jeden, ani drugi styl życia mi nie przeszkadza, szanuję wybory innych.


Mi
A co jeżeli komuś smakuje zdrowe jedzenie, a nie smakują fastfoody i mrożone żarcie?


@AntyKuc: To niech je takie. Tak jak pisałem, szanuje każdy wybór, nawet jeśli nie pokrywa z moimi, choć ten akurat by się pokrywał. Nie muszę każdego przerabiać na swoją modłę.

Mi też żaden styl życia nie przeszkadza,


@AntyKuc: Aczkolwiek mocno nacechowywałeś negatywnie jeden z nich, wyraźnie cię frustrował. Do tego ta teoria zwycięstwa.

odpowiedziałem tylko na
@bigos555:

Aczkolwiek mocno nacechowywałeś negatywnie jeden z nich, wyraźnie cię frustrował. Do tego ta teoria zwycięstwa.


Wydaje mi się, że Ciebie bardziej sfrustrował fakt mojej odpowiedzi, bo zadałeś pytanie po co żyć zdrowo, prawdopodobnie znając na nie odpowiedź.

Rada która raczej nikomu nie pomoże, więc poza poprawą twojego samopoczucia niewiele wnosiła


Tak samo twoje pytanie po co żyć zdrowo raczej nic nie wnosi. Wnosi tylko debilną dyskusje do obiegu, w której