Wpis z mikrobloga

Wystarczy nie jeść syfu i nie chlać jak menel


@bigos555: Zadałem pytanie, bo byłem ciekawy dlaczego się tak kochany gniewasz a, że rozpocząłeś jakąś teorię zwycięstwa, cóż.

swojego stylu
  • Odpowiedz
@bigos555:

Zadałem pytanie, bo byłem ciekawy dlaczego się tak kochany gniewasz a, że rozpocząłeś jakąś teorię zwycięstwa, cóż.


Ale nie gniewam się, po prostu stwierdziłem fakt, że żeby nie mieć sylwetki z obrazka wystarczy nie chlać jak menel i nie jeść byle czego. Jak widzisz tutaj jakiś przytyk w stronę osób, które nie żyją zdrowo to już Twój
  • Odpowiedz
wystarczy nie chlać jak menel i nie jeść byle czego.


@AntyKuc: Oczywiście, że jest tu tylko łechtanie ego, bo nie trzeba być dietetykiem aby wiedzieć, że jeśli ktoś odżywia się "niezdrowo", to zwykłe zmniejszenie objętości nie jest żadnym rozwiązaniem. Ale już referencja - oni gorsi ja lepszy, łechta odpowiednie obszary mózgu i wyrzut pożądanych substancji.
  • Odpowiedz
@bigos555:

Oczywiście, że jest tu tylko łechtanie ego, bo nie trzeba być dietetykiem aby wiedzieć, że jeśli ktoś odżywia się "niezdrowo", to zwykłe zmniejszenie objętości nie jest żadnym rozwiązaniem


Ale tutaj nie chodzi o zmniejszenie ilości syfu, który jesz. Jak już doprowadziłeś się do takiego stanu jak ten manekin to raczej potrzebne jest coś więcej niż tylko
  • Odpowiedz
coś więcej


@AntyKuc: No właśnie, coś więcej. Więc uwagi, że "wystarczy" są raczej nieadekwatne.

nie stwierdziłem


To ja stwierdziłem. Tak działa nasz gadzi mózg. Wystarczy określić ludzi knurami które żrą, śmierdzą jak świnie, jedzą g---o itd,. i już dopamina nas zalewa. Wtedy rośniemy.
  • Odpowiedz
@bigos555:

No właśnie, coś więcej. Więc uwagi, że "wystarczy" są raczej nieadekwatne.


Jak wyglądasz tak to pewnie nie, moja sugestia dotyczyła osób które nie zapuściły się aż do tego stopnia, tylko nie chcą tak wyglądać w
  • Odpowiedz
Wystarczy nie jeść syfu i nie chlać jak menel.


@AntyKuc: No raczej nie xD. To kwestia przemiany materii której efektywność z wiekiem u większości osób leci na łeb na szyję. Możesz jeść 2x mniej niż za młodu, nie pić piwska a i tak będziesz tyć.
  • Odpowiedz
Wystarczy nie jeść syfu i nie chlać jak menel.


@AntyKuc: a na naturalny spadek produkcji testosteronu masz jakieś remedium? Bo jak na razie w Polsce nie stosuje się terapii hormonalnych na taką skalę jak np. w USA ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz