Wpis z mikrobloga

Just be genetic failure, bro!

Ostatnio wdaje się w rozmowy z pewną mirableką. To czego się dowiaduje przechodzi ludzkie pojęcie...

Pod moimi eksperymentami tak samo - Oskar the chad - męski model jest zbyt sztuczny a Mirek motorniczy ulany zakolak to piękny kawaler wystarczy, że weźmie prysznic...

To dlaczego do Oskara napisało pierwsze 51 kobiet chwaląc go za wygląd, a Mirkowi motorniczemu nie odpisała nawet 1???

Jak można tak kłamać???

#przegryw #blackpill ##!$%@? #blackpillraw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #wzrost #manlet #itsover
Pobierz B.....W - Just be genetic failure, bro!

Ostatnio wdaje się w rozmowy z pewną mirab...
źródło: comment_1623085879A2qJEa7gfcQP8zUaigzAOH.jpg
  • 59
Czemu wy zawsze jesteście takimi hipokrytami, najpierw płacz, że kobiety puste i patrzą tylko na wygląd, a jednocześnie każda dziewczyna, która śmie śmieć nie trafić na loterii genetycznej to nagle obleśny paszczur i odpad. A spróbowałaby jakaś mirabelka tak podsumować wygląd mirka z wykopu to byście chyba się zapluli z oburzenia xD


@pianinka: Czego mnie wrzucasz do jakiegoś wora? Ja jestem za tym, żeby osoby brzydkie się w ogóle nie rozmnażały
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czemu wy zawsze jesteście takimi hipokrytami, najpierw płacz, że kobiety puste i patrzą tylko na wygląd, a jednocześnie każda dziewczyna, która śmie śmieć nie trafić na loterii genetycznej to nagle obleśny paszczur i odpad. A spróbowałaby jakaś mirabelka tak podsumować wygląd mirka z wykopu to byście chyba się zapluli z oburzenia xD


@pianinka: bycie spasionym to genetyka?
@Blackpill_RAW: Ale przecież te wszystkie eksperymenty polegają na tym, że mierzysz ilość kobiet, które są chętne na szybkie ruchanie z obiektem eksperymentu, więc to oczywiste, że fizyczność jest w zasadzie jedynym kryterium oceny. Plus dobór zdjęć goła klata przed lustrem kontra zdjęcie w sweterku przy choince albo z pieskiem w parku. Projekt Oskar został zaprojektowany by pisały kobiety liczące na ons, a do tego służy tinder.
@Blackpill_RAW: One naturalnie niejako chcą sobie chronić własny pijar i wizerunek, który przyda się do zwodzenia beta osobników i ich zasobów. Inaczej nie mogę tego rozumieć, to coś instynktownego, w co same wierzą (jednocześnie oddając się motylkom a nie rozumowi), albo coś świadomego - ale to wytrawne manipulatorki. Dla chłopa to żadna różnica: zwykła Grażyna czy wyrafinowana Julia - obie są dla niego niebezpieczne i mogą zrujnować życie, jedna przez swoje
@Gl1n4:

Oczywiscie ze tak jest,jesli nie spelnisz pewnej ilosci matchy w danym okresie czasowym to pozniej jestes coraz mniej widoczny.Swego czasu ktos tutaj zapodawał filmik o tym na youtbie a pewnie jest wiecej materiałow na ten temat.