Wpis z mikrobloga

Just be genetic failure, bro!

Ostatnio wdaje się w rozmowy z pewną mirableką. To czego się dowiaduje przechodzi ludzkie pojęcie...

Pod moimi eksperymentami tak samo - Oskar the chad - męski model jest zbyt sztuczny a Mirek motorniczy ulany zakolak to piękny kawaler wystarczy, że weźmie prysznic...

To dlaczego do Oskara napisało pierwsze 51 kobiet chwaląc go za wygląd, a Mirkowi motorniczemu nie odpisała nawet 1???

Jak można tak kłamać???

#przegryw #blackpill ##!$%@? #blackpillraw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #wzrost #manlet #itsover
B.....W - Just be genetic failure, bro!

Ostatnio wdaje się w rozmowy z pewną mirab...

źródło: comment_1623085879A2qJEa7gfcQP8zUaigzAOH.jpg

Pobierz
  • 59
@Blackpill_RAW: Laska po ścianie próbująca podbudować swoje ego, wyjść na tą dobrą "normalną" wie że nie może konkurowac z laskami z topki to oszukuje się jak Gnociarz, który stara sie podejść dziewczyny "swoim charakterem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako gatunek człowieka P0lkospasikuspościanus jest osobą bardziej społeczną od facetów wieć szukanie atencji i beta orbiterów w każdym kręgu bedzie dla niej korzystne.
@Blackpill_RAW:
Twoje wpisy trafiają regularnie do setek osób, a zdarza się, że i tysięcy. Blackpillowcy często popełniają błąd starając się ze zdecydowanej większości przypadków robić żelazną regułę. Tzn, że jeżeli przykładowo 97% kobiet jest hipergamicznych, to blackpillowcy "zaokrąglają" to do wszystkich. A skoro trafiasz do wielu ludzi, z pewnością znajdą się odstępstwa od tej reguły, które poczują się wywołane do tablicy mówić, że jest inaczej, że nie pasują do tezy. Bo
@Blackpill_RAW: Jeśli Twoje niektóre wpisy dostawały setki plusów i trafiły na główną mirko, to pewnie czytających było kilka razy więcej.

@legion1991: Portale randkowe to środowisko, w którym panuje nadpodaż mężczyzn, więc kobiety mają zawyżone oczekiwania. Oraz wygląd jest tam jeszcze ważniejszy niż w relacjach irl, gdzie poznaje się człowieka przez więcej czynników. Nie wiem też co pisałeś, jak wyglądasz, a podana próbka jest statystycznie wciąż mała.
@PoncjuszPijak: czy mała to bym sie kłocił :D na drugim koncie czada odpisało 48 na 50. Kobiety na pewno sie są tego świadome że jest jakaś nadpodaż, bedzie milion czadów i milion przegrywów i tylko milion czadów znajdzie kobiete, A to gdzie licza sie relacje i to jakim jesteś człowekiem liczy się jak szukasz sobie kolegów a nie kobiety, kobiecie masz sie podobać jak coś ma z tego być. Inaczej jesteś
jakiegoś paszczura


@PoncjuszPijak: Czemu wy zawsze jesteście takimi hipokrytami, najpierw płacz, że kobiety puste i patrzą tylko na wygląd, a jednocześnie każda dziewczyna, która śmie śmieć nie trafić na loterii genetycznej to nagle obleśny paszczur i odpad. A spróbowałaby jakaś mirabelka tak podsumować wygląd mirka z wykopu to byście chyba się zapluli z oburzenia xD
@pianinka: nawet gdyby założyć że to co napisała jest prawdą i faktycznie tak mysli to statystyk nie oszukamy, skoro założymy że nie 100% jest hipergamiczna tylko 95% albo 90% to nie poprawia wcale sytuacji. Oczywiscie kobiety maja wywalone w statystyke, a szczególnie taką która teoretycznie stawia ich w gorszym świetle, to i tak nie zmienia faktu że trend oraz wymagania oraz ego kobiet osiągneło kosmiczny poziom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackpill_RAW: jest pewien udział w rynku kobiet tych mniej zadbanych i tych brzydszych, które skłonne są wziąć takiego przeciętniaka jak motorniczy, ale Ty na nie nie zwracasz uwagi
@pianinka: jako osoba z twarzą 3 na 10 nie mam absolutnie żadnych szans poznać kobiete z przedziału 4-7/10 kilka lat młodszą od siebie. Każda próba obecnie czy to na tinderze czy w realu zawsze kończy sie niepowodzeniami, próbą friendzonowania, czy naciągnieciem cię na kase lub wpakowaniem cię w wychowywanie nie swoich dzieciaków. Tak wyglądało moje ostatnie 10 lat życia, mimo że uprawiałem sport, zawsze miałem 5 z wf i spore zainteresowania