Wpis z mikrobloga

Just be genetic failure, bro!

Ostatnio wdaje się w rozmowy z pewną mirableką. To czego się dowiaduje przechodzi ludzkie pojęcie...

Pod moimi eksperymentami tak samo - Oskar the chad - męski model jest zbyt sztuczny a Mirek motorniczy ulany zakolak to piękny kawaler wystarczy, że weźmie prysznic...

To dlaczego do Oskara napisało pierwsze 51 kobiet chwaląc go za wygląd, a Mirkowi motorniczemu nie odpisała nawet 1???

Jak można tak kłamać???

#przegryw #blackpill ##!$%@? #blackpillraw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #wzrost #manlet #itsover
B.....W - Just be genetic failure, bro!

Ostatnio wdaje się w rozmowy z pewną mirab...

źródło: comment_1623085879A2qJEa7gfcQP8zUaigzAOH.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
@Blackpill_RAW: Typowy mechanizm wyparcia.
Możesz pokazywać tysiące dowodów, a i tak powie "nie, tak nie jest".

#!$%@?, że typowy Mirek jest fajny i miły według przeciętnej kobiety, ale tylko w internecie na portu ze śmiesznymi obrazkami. Jak już ma dojść do jakiejś faktycznej interakcji to jest "no wiesz yyyy ja mam chłopaka" albo "no nie jesteś w moim typie, ale jakaś na pewno się znajdzie".

Z Chadem jest "no nie podoba
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW:

Przypuszczam że tag i same eksperymenty stały się popularniejsze ,więc to co pisała to coś w rodzaju zasłony dymnej mającej na celu zbudowania dobrego PR.
Wraz z wzrostem siły tagu i fake kont na Tinderze ich odpowiedzią będzie właśnie taka, będa pisały że wygląd nie jest najważniejszy a być może nie zdziwię się że będą pisały że współczują przegrywom i wszelkiej maści zakolakom, oczywiście będą to pisały na pokaz.W rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: moja gówno-teoria naukowa jest taka, że obszar odpowiedzialny za te kłamstwa jest odrębną częścią mózgu operującą poza świadomością.

Oczywiście wszystko powstało w toku ewolucji. W czasach prehistorycznych, słabe fizycznie incele malowały obrazy w jaskiniach aby przypodobać się różowym, a one dawały im nadzieję w zamian za pożywienie potrzebne dla ich potomstwa z wiadomo-kim.

Kłamstwo musiało "być we krwi", bo wszelkie wątpliwości natury moralnej szkodzą zarówno psychice samicy, jak i skuteczności
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przegryw162cm: A gdzie tu jest wzmianka o jakimkolwiek powodzeniu?

+nikt w internecie nie widział mojej mordy w pełnej okazałości. Możliwe, że zmiana tego owocowałaby końcem "powodzenia" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#!$%@? przestań błędnie dawać zapuszczonych przystojniaków jako brzydali. Ten koleś ma zakola i kilka kg nadwagale ma super brwi i dobry nos.


@RoastieRoast: Jak to jest dla Ciebie "zapuszczony przystojniak" to boję się jak Ty musisz wyglądać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ocena adekwatna do uzyskanej atencji wyniszącej 0 absolutne
B.....W - > #!$%@? przestań błędnie dawać zapuszczonych przystojniaków jako brzydali....

źródło: comment_1623090437ComPDdpDWeh7zc6SL8RbN9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz