Wpis z mikrobloga

Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD

pisząc o partii liberalnej otagowałam konfederacje, bo oni są najbardziej liberalną partią w polsce


Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów.

Jeśli to jest przyszłość liberalizmu w Polsce, to ja już wolę wyemigrować xD

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazlibka #antykapitalizm #neuropa
Pobierz G.....5 - Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD 

 pisząc o partii liberalnej otagowała...
źródło: comment_1622837437q0MfauNFqnGrjlPGCA2yOH.jpg
  • 223
@Nie_RabarbaR: To nieważne czego ja chce. Odnoszę się tylko do tego, że negujesz powagę poglądów liderów konfy w tych sprawach (jakiekolwiek by one nie były) na rzecz czegoś co nazywasz przekazem partyjnym. Skoro nie są nimi publiczne deklaracje i wypowiedzi liderów partii, to ja się pytam czym one właściwie są, gdzie je mogę znaleźć? W kwestii równouprawnienia chciałbym poznać ten_przekaz partyjny_ skoro jest to jakimś problemem w społeczeństwie
@Rodriqu: Wiesz jaka jest różnica? Że tam nie ma jednego przekazu w sprawach społecznych. A wiesz dlaczego nie ma przekazu? Bo to nie jest partia totalitarna, która twierdzi że będzie za społeczeństwo decydowała w co mają wierzyć, co mają szanować, a co szkalować. Konfederacja pozwala ludziom wierzyć w co chcą, bo to nie jest ich sprawa. Lewica z kolei - nie. Albo ssiesz peniska Margaret albo #!$%@? homofobie zapyziały.
Konfederację łączy
@yummy157: Przecież spytałam, co chcesz wiedzieć o sprawie równouprawnienia w poglądach konfederacji. Zwyczajnie chciałam odpowiedzieć na pytanie, bo zarzuciłaś ogólnikiem żeby tylko #!$%@?ć, a jak już chcę udzielić konkretów to się odwracasz i narzekasz że "ale ja nie wiem, bo nie chcę i to ich wina że ja nie wiem bo nie chcę, oni mają mi wpoić żebym wiedział". Wystarczy tylko posłuchać raz co mają do powiedzenia, zamiast na każde ich
Ale nazywanie tak Konfederacji jest urągające logice i rozumowi. Wg. ciebie Bosak jest konserwatywnym liberałem?


Dwie sprawy:

1. Po "wg" nie stawiamy kropki
2. Bosak jest bliżej tego terminu niż którykolwiek z posłów PO, stety bądź niestety

Konfederaca to zlepek idei bez jasnego przekazu, ale jednym z filarów są środowiska postUPRowskie i temu zaprzeczyć nie można. Braun też zresztą odwołuje się do tej doktryny. Nawet jego antyszczepionkowy szuryzm ma korzenie w klasycznym
@Nie_RabarbaR: ale ja nie chce twojego zdania, chce poznać oficjalne zdanie konfederacji, tak żebym już wiedział i nie musiał podpierać się jakimis wypowiedziami polityków, które mogą być zbyte słowami "kazdy ma różne poglądy"

Najbardziej mnie interesuje jakie konfederacja ma plany wobec gejów(chociaż nie tylko to mnie ciekawi).
Zdaje się, że każdy lider konfy wypowiada się negatywnie wobec ruchów lgbt, a niektórzy nawet wobec aktów homoseksualnych jako takich (chociażby Braun)
I teraz
@Nie_RabarbaR Członkowie jakiej partii proponują penalizację homosekusalizmu, zakaz marszy równości, karanie więzieniem za obrazę uczuć religijnych, zakaz handlu w niedzielę oraz otwarcie popierają reżim Łukaszenki i stawiają go za wzór? Jaka partia postuluję karę śmierci za obronę własną w postaci dezercji z wojska? Członkowie jakiej partii uważają, że w sądach nie powinni zasiadać niechrześcijanie? Jaka partia chce zabronić osobom homoseksualnym pełnienia funkcji nauczyciela czy trenera? Jaka partia wyrzuca swoich członków, za to,
@yummy157: wiesz co się stanie? Będą mieli zajebiste życie.
Tak samo jak ty #!$%@? populistycznymi ogólnikami tak i ja sobie #!$%@?ę. Bo jak ciebie pytam, żebyś sprecyzował o jaką konkretną sprawę pytasz (np. o małżeństwa, o prawo do dziedzicenia, wizyty w szpitalu, etc.) to zarzucasz ogólnikami, że ty nie chcesz odpowiedzi, bo nie wiesz, a chcesz wiedzieć, tylko nie chcesz żeby ktoś ci powiedział. Jak chcesz wiedzieć jakie jest stanowisko, to
Albo ssiesz peniska Margaret albo #!$%@? homofobie zapyziały.


@Nie_RabarbaR: Co ty się tak zafiksowałaś na tym? Już chyba piąty raz to powtarzasz. I czemu mieszasz swoje sny seksualne do tego wątku?

Bo to nie jest partia totalitarna, która twierdzi że będzie za społeczeństwo decydowała w co mają wierzyć, co mają szanować, a co szkalować.


@Nie_RabarbaR: dobre xD

wiesz co się stanie? Będą mieli zajebiste życie


@Nie_RabarbaR: jeszcze lepsze XDD
@Ekspert_od_niczego: Z penalizacją homoseksualizmu, to chyba jakieś partie z Arabii Saudyjskiej. Zakaz handlu w niedzielę to chyba PiS, bo konfederacja jasno powiedziała że to przeczy zasadom wolności, także religijnej (nawet w tym wątku masz link do wypowiedzi, oczywiście jakbś chciał zrozumieć pogląd a nie #!$%@?ć swoje urojenia to byś już dawno to zobaczył), kara śmierci za obronę własną to na pewno nie konfederacja. Najbliżej Lewicy, w końcu to oni postulują, że
@Nie_RabarbaR: Czekaj co
Najpierw piszesz, że "kazdy ma swoje poglądy" więc nie można określać programu konfy na podstawie rzeczy, które postulują ich liderzy, a teraz odsyłasz mnie do wywiadu z Mentzenem, żebym nasłuchał się jakie jest stanowisko Mentzena? Nie widzisz w tym żadnej sprzeczności?

Załóżmy dla Twojego dobra, że Mentzen rzeczywiście przedstawiał program konfederacji, czyli wspólny mianownik wszystkich ugrupowań i liderów.

Jak bardzo niepoważna jest partia, którego programu należy się doszukiwac
@yummy157: Przecież pytałeś o poglądy oficjalne, samemu zarzuciłeś, że poglądy najważniejszych w partii są poglądami partii, no to odesłałam cię do stanowiska wiceprezesa (bo według twojej logiki, przecież jego poglądy są poglądami partii). Oczywiście, jakbyś nasłuchał się, to byś wiedział, że on mówi jakie są poglądy partii i co, kto, i jak się wypowiada w ich partii. Także mówi, że każdy ma własny pogląd, ale stanowiska mają konkretne, w celu rozwiązania
@Nie_RabarbaR

Z penalizacją homoseksualizmu, to chyba jakieś partie z Arabii Saudyjskiej.


KKP Grzegorza Brauna pochodzi z AS? Nic mi o tym nie wiadomo. Na pewno wiem, że działa w Polsce, a jej twórca i lider wielokrotnie publicznie popierał taki postulat, co więcej obiecał jego wprowadzenie w debatę publiczną w postaci projektu poselskiego, w imieniu wszystkich członków konfederacji. Zgadnij, ilu z nich zaprotestowało ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zakaz handlu
@Nie_RabarbaR:

Ale ja tylko gram w twoja grę: poglądy liderów nie mają większego znaczenia, bo jest przecież program partii, tak?

Wskaż mi program partii, najlepiej punkt który stwierdza:

LGBT będzie żyło się lepiej


I który wyjaśnia w jaki sposób; dostaną dostęp do adopcji? Równość małżeńska? Nie zakażą im czasem uczyć w szkołach?
Nie odbiorą Im WOLNOŚCI do zgromadzeń?

Bo chyba nie zmyślasz i nie jest to tylko twój wymysł, prawda? Politycy
@yummy157: Nie mam zamiaru tutaj #!$%@?ć się z twoimi ogólnikami, więc tylko przejdę do konkretów równouprawnienia. O jakie konkretne sprawy pytasz? Bo na razie widzę tylko dostęp do aborcji. To jedyne pytanie szczegółowe. I tutaj jest odpowiedź:
Osoby LGBT będą miały dosłownie identyczne prawo do adopcji jak osoby hetero. 1:1. Żadnych różnic.
Jakie inne konkrety?