Wpis z mikrobloga

Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD

pisząc o partii liberalnej otagowałam konfederacje, bo oni są najbardziej liberalną partią w polsce


Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów.

Jeśli to jest przyszłość liberalizmu w Polsce, to ja już wolę wyemigrować xD

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazlibka #antykapitalizm #neuropa
G.....5 - Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD 

 pisząc o partii liberalnej otagowała...

źródło: comment_1622837437q0MfauNFqnGrjlPGCA2yOH.jpg

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • 4
@Gaku745:


Konserwatywny liberalizm, zwany także wolnościowym konserwatyzmem – pogląd będący połączeniem liberalizmu w gospodarce i konserwatyzmu w kwestiach społeczno-obyczajowych i politycznych, a także ustrojowych.

Doktryna stara jak świat. Mam nadzieję, że pomogłem. I w dupie mam Konfederację. Dla mnie, największe polityczne rozczarowanie ever, a kilka już w CV mam.

@kryptonim_putas Tzw Konserwatywny liberalizm to po prostu konserwatyzm. = bo w obszarach gdzie istnieje konflikt między liberalizmem a konserwatyzmem konserwatyzm ma pierwszeństwo.
  • Odpowiedz
Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów


@Gaku745: Oni muszą tak się przedstawiać, bo gdyby wyszło jaki to jest ten ich liberalizm (pro-przedsiębiorczy i anty pracowniczy) to pracownicy (którymi jest większość społeczeństwa) by ich nie poparli. A tak może zagłosują jakieś antyszczepionowe szury czy antysemici itp głąby.
  • Odpowiedz