Wpis z mikrobloga

Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD

pisząc o partii liberalnej otagowałam konfederacje, bo oni są najbardziej liberalną partią w polsce


Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów.

Jeśli to jest przyszłość liberalizmu w Polsce, to ja już wolę wyemigrować xD

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazlibka #antykapitalizm #neuropa
G.....5 - Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD 

 pisząc o partii liberalnej otagowała...

źródło: comment_1622837437q0MfauNFqnGrjlPGCA2yOH.jpg

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: Znajdź mój wpis w którym wypowiadam się na wykopie pro-Lewicowo w takim razie, bo zapewniam cię, że nie znajdziesz takich moich słów nigdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo póki co mam twoje własne słowa vs. twoje urojenia.
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: To jest wypowiadanie się pro-konfederacji, bo napisałem tobie, że partia szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów nie ma w interesie żadnego wolnego wyboru obywateli i wolności. Gdzie jest wolność do aborcji, ślubów jednopłciowych albo medycznej tranzycji? Czytałem sobie ten "Nowy Porządek" autorstwa Bosaka i on chciał jako prezydent zakazać możliwości zmiany płci w dowodzie, a ty mówisz że to partia oferująca
  • Odpowiedz
@Gaku745: Wolność to nie wolność do zabijania innych - i widzisz, właśnie tu jest sedno dlaczego takie komuchy jak ty myślą że konfederacja nie jest partią wolnościową. To dlatego, że jakby Korea Północna zalegalizowała aborcję na życzenie, to byś twierdził że jest ona szczytem wolności i respektowania praw człowieka. Zamiast patrzeć na rzeczywisty ogół, skupiasz się na swoich urojonych konceptach i wokół ich właśnie, od dupy strony, tworzysz koncepcję wolności. Dlatego
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: Szczerze mówiąc nie mam czasu ani chęci żeby udowadniać, że białe jest białe. Miałaś ku temu mnóstwo okazji, a fakt że tego do dzisiaj nie zauważyłaś świadczy tylko o tym, że ja na pewno nie będę w stanie cię przekonać, nie doktoryzuję się z widocznego na kilometr zamordyzmu konfederacji, do tego nadałby się lepiej Kozajsza albo Koroluk. Więc zostawię cię i na tym skończę, ciesz się ze swojej wykopowej slawy
  • Odpowiedz
Tylko mówię, że jedyna partia wolnościowa w Polsce która szanuje wolny wybór obywateli i wolności, to Konfederacja, i jeżeli ktoś ceni liberalizm i libertarianizm


@Nie_RabarbaR: sad Możemy! i .Nowoczesna noises ( ͡° ʖ̯ ͡°)


i jeżeli ktoś ceni liberalizm i libertarianizm (a w szczególności swoje wolności jako człowieka i obywatela), to Konfederacja jest najbliższa jego poglądom.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, o bulwa, aż oplułem monitor XD

a w szczególności swoje
  • Odpowiedz
@Rodriqu:

Szkoda, że liderzy konfy o tym nie wiedzą (,)

Ah tak, bo przecież to właśnie Konfederacja jest partią w której każdy poseł powtarza tylko ten sam przekaz. To nie jest wcale tak, że niektórzy w konfederacji są zwolennikami aborcji, a inni nie. To nie jest tak, że tam są osoby o różnych poglądach. To nie jest tak, że na każdym wywiadzie mówią "jak chcesz pytać dlaczego
  • Odpowiedz
@Gaku745:

Konserwatywny liberalizm, zwany także wolnościowym konserwatyzmem – pogląd będący połączeniem liberalizmu w gospodarce i konserwatyzmu w kwestiach społeczno-obyczajowych i politycznych, a także ustrojowych.

Doktryna stara jak świat. Mam nadzieję, że pomogłem. I w dupie mam Konfederację. Dla mnie, największe polityczne rozczarowanie ever, a kilka już w CV mam.
  • Odpowiedz
Konserwatywny liberalizm, zwany także wolnościowym konserwatyzmem – pogląd będący połączeniem liberalizmu w gospodarce i konserwatyzmu w kwestiach społeczno-obyczajowych i politycznych, a także ustrojowych.


@kryptonim_putas: Wszystko spoko, tylko że konserwatywnymi liberałami to możesz nazwać polityków z Unii Polityki Realnej, polityków z Kongresu Nowej Prawicy, a może nawet niektórych polityków z Platformy Obywatelskiej lub Nowoczesnej. Ale nazywanie tak Konfederacji jest urągające logice i rozumowi. Wg. ciebie Bosak jest konserwatywnym liberałem?
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: To jaki jest przekaz całej partii, gdzie mogę się dowiedzieć, co partia konfederacja zamierza zrobić w kierunku osób niehetero, czy chociażby w kwestii aborcji czy równouprawnienia?Skoro wypowiedzi LIDERÓW PARTII są nic nie znaczące, bo rzucasz zaklęcie "kazdy ma swoje poglądy" to czekam aż przedstawisz mi wspólne stanowisko całej konfy. Jeśli takiego nie ma to można bezpiecznie zakładać ze jest takie, jaki jest wspólny mianownik wszystkich liderów - ograniczanie wolności jednostek
  • Odpowiedz
@yummy157: Równouprawnienia? A co konkretnie chcesz mieć w równouprawnieniu? Ja mogę odpowiedzieć, bo parę filmów oglądałam. A jeżeli chcesz tylko ogólnie wspólne poglądy: zmniejszenie włażenia państwa w dupę obywatelom, zarówno jeżeli chodzi o sprawy ekonomiczne, gospodarcze, światopoglądowe, jak i społeczne. To łączy ich wszystkich i jest ideą Konfederacji. Ale żeby utrzymywać jakiś logiczny tok wypowiedzi, to spytam lepiej, co konkretnie chcesz wiedzieć o równouprawnieniu, to chętnie odpowiem
  • Odpowiedz
Ah tak, bo przecież to właśnie Konfederacja jest partią w której każdy poseł powtarza tylko ten sam przekaz. To nie jest wcale tak, że niektórzy w konfederacji są zwolennikami aborcji, a inni nie. To nie jest tak, że tam są osoby o różnych poglądach.


@Nie_RabarbaR: Brawo, klap klap, zaczynasz coś rozumieć.

K0nfiarze to zgraja cyrkowców-populistów wyciągniętych z marginesu politycznego.

Znajdziesz tam dosłownie KAŻDY pogląd, serio, KAŻDY.

super-anty-lgbt? Braun; pro-lgbt? młodzieżówka
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR:

takie komuchy jak ty myślą że konfederacja nie jest partią wolnościową.


Ugrupowanie składające się z nacjonaluszków i korwinowców walących do Łukaszenki i innych popaprańców jest zaprzeczeniem wolności. Konfederacja to partia, którą każdy szanujący się liberał gardzi.
  • Odpowiedz
Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów.


@Gaku745: informacja nieprawdziwa
Nie dopisałaś płaskoziemców
  • Odpowiedz
@Gaku745

@wielkaberta

Libertarianie mają z klasycznymi liberałami jednak sporo wspólnego, ale wywodzą to z kompletnie innych filozofii. Konfa to zbieranina ludzi z najróżniejszymi poglądami. Od konserwatywnych liberałów pokroju Dziambora (ale nadal liberałów) po nacjobolszewię ze skrajnej flanki RN, która z liberalizmem nie ma absolutnie nic wspólnego.

Dlatego w ogóle ciężko sklasyfikować konfę, poza tym, że to konserwatywna prawica. Jako całość - to ani nie liberałowie, ani tym bardziej libertarianie.

Owszem, w konfie
  • Odpowiedz