Wpis z mikrobloga

Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD

pisząc o partii liberalnej otagowałam konfederacje, bo oni są najbardziej liberalną partią w polsce


Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów.

Jeśli to jest przyszłość liberalizmu w Polsce, to ja już wolę wyemigrować xD

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazlibka #antykapitalizm #neuropa
Pobierz G.....5 - Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD 

 pisząc o partii liberalnej otagowała...
źródło: comment_1622837437q0MfauNFqnGrjlPGCA2yOH.jpg
  • 223
Ty wiesz co to liberalizm? czy małpi mózg myśli "gugu banana tak tak liberalizm jednostka dobry banan. Konfederacja zły banan. Winc konfederacja nie liberał."


@Nie_RabarbaR: To chyba ty nie wiesz. Mylisz amerykański nurt tzw "nowej prawicy" z liberalizmem.
A w sumie nawet nie do końca, bo pod nurt "nowej prawicy" można podciągnąć dawne partie Korwina. Konfa nawet na to się nie łapie bo ma za duży interwencjonizm gospodarczy.
@Gaku745: dlaczego chcesz mnie okraść i przywłaszczyć sobie moje pieniądze?
Ja wiem, że sam też uczciwie i legalnie nie zarobiłem może tego, ale przynajmniej odpowiadam za swoje występki przed sądem, i jak trzeba, to ponoszę konsekwencje, Wy chcecie okradać ludzi i wmawiać im, że wcale nie zostali okradnięci, i chcecie systemowo unikać odpowiedzialności karnej. To niesprawiedliwe w stosunku do uczciwych normalnych złodzieji, którzy latami siedzą w więzieniach.
@Variv: Liberalizm to wolność jednoski. Konfederacja wierzy w wolność jednostki i decentralizację polityki społecznej, w celu pozwolenia ludziom decydować o sprawach społecznych. Lewica nie rozumie, i będzie kazała każdemu lizać swoją dubgę i robić loda Margaret w celu zmuszenia ludzi do akceptacji. Powiedz szczerze, która partia najwięcej stawia się za wolnością wypowiedzi i słowa, a która partia krytykuje i chce ograniczyć (lub bezpośrednio karać) np. za obrazę gejów?