Wpis z mikrobloga

Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD

pisząc o partii liberalnej otagowałam konfederacje, bo oni są najbardziej liberalną partią w polsce


Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów.

Jeśli to jest przyszłość liberalizmu w Polsce, to ja już wolę wyemigrować xD

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazlibka #antykapitalizm #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1622837437q0MfauNFqnGrjlPGCA2yOH.jpg
  • 223
@Hissis: przestań, małpy nie rozwinęły konceptu czasu, logiki, a co dopiero możliwości popełniania błędów. To tak jakbyś psa chciał przerobić na weganina. To nie jest instynkt komucha, żeby myśleć logicznie. Zwyczajnie komuch nie przyzna się do bycia debilem i będzie brnął dalej w głupotę
@Gaku745: No nie no, przecież nie pisałam do ciebie. Pisałam do człowieka rozumnego, więc pisałam językiem zwyczajnym. Jakbym pisała do ciebie to zdania wyglądałyby tak: gugu gaga banan tam banan nie tu, gugu banana lubić czyjś banan ale banan nie twój gugu banan gdzie indziej idź zerwać swój własny banan, gugu banany nie czyjeś tylko sam se zarób na banana
@Nie_RabarbaR: no niestety, w dodatku ten rażący brak szacunku do innych ludzi, te chore poczucie że są kimś lepszym od innych, ten brak umiejętności spojrzenia w lustro i przyznania " Tak, jestem pasożytem, złodziejem, nierobem, boję się wziąć odpowiedzialność za swoje życie, nie jestem samodzielnym człowiekiem".
Zamiast chwili szczerości i pogodzenia się z własną naturą wolą całe życie być nieszczęśliwymi zakłamanymi smutnymi ludźmi. Pompa xD
@youngpablo: To masz problem barbarzyńco, bo twoje liberalne fiksacje są drugie w kolejce przed prezerwacją cywilizacji i dobrobytu kolektywu.

Wobec tysiącletniej historii i wspólnym interesie milionów ludzi jesteś nikim i nikt nie będzie poświęcał tych dwóch rzeczy, dla ciebie.
@youngpablo: O czym ty mówisz? Przecież piszę dokładnie co to liberalizm. Prawda jest, że nie ma partii w 100% liberalnej, bo 100% liberalizm to anarchizm. Ale akurat Konfederacja to partia najbliższa liberalizmie jaka aktualnie znajduje się na scenie politycznej.