Wpis z mikrobloga

@ziel0ny: gdzie boli? :P Przepraszam za ewentualny ból, ale również jednocześnie zachęcam do biwakowania czy to w aucie czy w namiocie! Mega przygoda i oderwanie się od codzienności:)
  • Odpowiedz
@ziel0ny: Hmm… to zalezy. Wiadomo, nie kazdemu pozwoli zdrowie czy psychika, ale biwakowanie jest najprostszą najbardziej podstawową formą turystyki :) więc niewiele trzeba: hamak, namiot lub auto i mozna chłonąć świat po swojemu:)
  • Odpowiedz
@ziel0ny: Zacznij spełniać najpierw swoje marzenia, a zobaczysz ze znajdzie się ta druga połówka szybciej niz Ci sie wydaje:) szczęśliwi ludzie przyciągają innych, a niestety smutni niekoniecznie, wiec najlepiej zadbac o swoje osobiste szczescie, aby moc sie pozniej nim z kims podzielic ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porfaworek: nie wiem czy ja w ogóle mam marzenia. Szczęśliwy to ja nigdy nie będę to kolejna rzecz której jestem pewien. Jestem najsmutniejszym człowiekiem jakiego prawdopodobnie znasz xd
  • Odpowiedz
@porfaworek A to jakiś filtr/postpro gdzie wpadają w taki ziemisty kolor? Oglądałem jakieś ślubne robione canonowskim bezlustrem z 35mm 1.4 II i tak właśnie wygladaly i tak się zastanawiam czy one tak oddają kolory.
  • Odpowiedz