Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@porfaworek: przyszłaś szukać obserwujących do jednego z pierdyliona ig profili parek, które siedzą na wywczasach szukając atencji i rekompensujac swoje konpleksy i inne problemy poprzez lajki

Niczym się to nie różni od śmiesznych julek, karyn, które wynajmuja bukiety roz dla kilku lajkow

Ten sam prostacki mechanizm :))

Polecam jeździć, zwiedzać świat i usunąć ig :D
@Snusmumriken_ ciekawe. Ale kiedyś miałaś faceta i masz znajomych, normalne życie, prawda? Ja niby mam odpowiedni samochód ale nigdy nie próbowałem tak jeździć, jak miałbym mijac na wakacjach grupki znajomych czy pary to wróciłbym w jeszcze gorszym stanie psychicznym ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak przewozisz psa podczas jazdy?
@Lucider5 Kiedys mialam, ale to nie pierwszy moj samotny wypad-bylam juz 3 razy za granica sama :) Jakis tam znajomych mam, ale czasami potrzebuje odpoczac od gwaru. Wychodze z zalozenia, ze zycie jest za krotkie, by rezygnowac ze swoich marzen tylko dlatego, ze sie nie ma drugiej polowki :)
@Lucider5 pieso siedzi sobie na tylnej kanapie na specjalnej ochronnej macie :) oczywiscie zapiety w pasy. Mimo wszystko polecam Ci chociaz sprobowac. Taki wypad nie jest wcale kosztowny, a zawsze mozesz jednak wrocic do domu. Wystarczy wziac jedzenie na ognisko/ grilla, zapas wody pitnej, spiwor, materac (chociaz ja spalam bez), zaplanowac trase i wyruszyc :) Ja zabieram ze soba czesto drewno (kupuje w castoramie), bo na miejscu moze byc z nim problem.