Wpis z mikrobloga

@TheSjz3:

Odnoszę wrażenie że koroluk to dla Ciebie jakiś poważny autorytet, a może nawet guru. Niesamowicie zaciekle go bronisz, wręcz niezdrowo.


No patrz, a jest zupełnie odwrotnie: to rzep jest moim guru i czytam jego komcie chyba od 10 lat, polecam.

Niezdrową to mają obsesję prawaczki na moim punkcie, rzep i paru innych neuropków po prostu czasem sprostują parę bredni.
Ty serio porównujesz Mentzena do Kapeli? Oglądałeś oba występy czy teraz trollujesz?


@ediz4: Obejrzałem część obu występów, nie mam ochoty poświęcać 2h na debili. Tak, Mentzem wypadł lepiej od Kapeli, m.in. dlatego, że Mentzen jest politykiem i jest przyzwyczajony do takiego występowania.

Kapela to taki plankton że pojawiał się w TVN i pracuje w krytyce politycznej.


Moja znajoma co strzyże psy się jakiś czas temu w TVN pojawiła, co to za
przecież nigdy nie powiedzialem ze jest mocny xD kazdy z intelektem wiekszym niz pies mógłby tak jak on sobie przysiąść, poszukac info w necie i po odpowiednio długim czasie zrobic filmik na dany temat, mi sie np nie chce bo mam inne hobby niz walenie konia do polityki xD


Albo "każdy" by jednak by nie mógł, albo nasze konserwy mają intelekt niższy od psa, bo nie potrafią znaleźć najprostszy informacji w internecie
@milymirek: a Ty sobie myślisz, że Polska będzie mogła wyjść z unii europejskiej ale utrzymać największą korzyść? Zabawna naiwność, zwłaszcza że znacznie ważniejszy kraj tego nie wynegocjował, a co dopiero taka prowincja jak nasz.
@rzep: te jego materiały to zwykła skrajną manipulacja, "na poziomie zrobię ci loda za argument". Trzeba być ślepym żeby tego nie dostrzec, z igły robi widły byle ośmieszyć drugą stronę nawet gdy nie ma racji sama jakość tych argumentów jest mała, w debacie z politykiem konfy obsrał by gacie każdy z nich zamiatał by nim podłogę. Manipulacjami w debacie nic nie ugrasz bo każdy to rozbije w ciągu paru zdań manipulacja
te jego materiały to zwykła skrajną manipulacja,


@Aziz_Shavershian: Spoko, w takim razie je obal. Zaorasz koroluka i sprawisz, że z płaczu schowa się w piwnicy.

Manipulacjami w debacie nic nie ugrasz bo każdy to rozbije w ciągu paru zdań manipulacja typu gdy śmieszek chciał wprowadzać do konstytucji cenzurę


Oczywiście, że ugrasz, bo debata to najbardziej podatna na manipulacje forma dyskusji.
Obejrzałem część obu występów, nie mam ochoty poświęcać 2h na debili. Tak, Mentzem wypadł lepiej od Kapeli, m.in. dlatego, że Mentzen jest politykiem i jest przyzwyczajony do takiego występowania....

Głównie dlatego że nie jest kompletnie odklejony od rzeczywistości.

Moja znajoma co strzyże psy się jakiś czas temu w TVN pojawiła, co to za argument?....

Taki to argument że wasza ulubiona telewizja promowała tego typa

Jest tam jakimś cenionym komentatorem politycznym, którego zapraszają
jeat tak nieistotny, że ból dupy macie o niego non stop, a i nie ma dnia bez chociażby kilku wpisów o tym jak bardzo jest nieważny xD


@CytrynowySorbet: To tak jakbyś stwierdził że wyśmiewający papieża mają ból dupy. Walicie do niego konia a kompletnie nie ma powodu to się ludzie uruchamiają i was wyśmiewają. A wygląda to często jakby jakaś sekta powstała. Prosty mechanizm.
@rzep: już ci wyjaśniłem pierwsza najpotężniejszą manipulacje pod tytułem "KONFRDERACJA CHCE BATOŻYĆ GEJÓW". Gdzie to padło tylko raz z ust Brauna w jakich okolicznościach i w ramach riposty do zamordystycznych zapędów cenzorskich lewicy. Śmiejecie się z propagandy TVP i praniu mózgów. A ten cały wasz karoluk jeśli porównać propagandę TVP do obsranej podeszwy to karoluk wam serwuje czyste rozwolnienie a wy to łykacie jak prawdę objawioną nie dostrzegając i nie orientując
@koroluk: jednak dalej te słowa są wyjęte z całego tła wywiadu i kontekstu wywiadu. Dwa słowa! I są używane do stałej i częstej manipulacji jakoby to był program wyborczy czy realna propozycja a nie riposta.
@Aziz_Shavershian: Fakty:
- Braun powiedział, że może by poparł liberalny projekt batożenia gejów, a Mentzen go bronił;
- ten sam Braun mówił o penalizacji homoseksualizmu jako takiego;
- a żeby nie było, że to tylko żywe słowo i lewactwo manipuluje, to również na piśmie, w książce pt. Polska według konfederatów, znajduje się taki cytat z Brauna:

Samo zachęcanie do przyjęcia takich rozwiązań prawnych powinno być ścigane z mocy
Czy najłatwiejsze to trudno powiedzieć bo na każdego polityka znajdziesz głupią wypowiedź. Weźmy taką Kidawę

https://demagog.org.pl/osoba/malgorzata-kidawa-blonska/#wypowiedzi

Bzdur, manipulacji ma tyle że można dwa filmy nakręcić.


@ediz4: Z tych wypowiedzi wynika, że Kidawa słabo się orientuje w kompetencjach Komisji Weneckiej i TSUE oraz nie wie jaka jest główna przyczyna zgonów w Polsce (aczkolwiek w tej kwestii w zasadzie niewiele się pomyliła, bo drugą najczęstszą przyczynę uznała za pierwszą).

I serio porównujesz te
chwalą autorytarne reżimy, dehumanizują niektóre grupy społeczne i chętnie by tu wprowadzili katotaliban?


@falden: Chcesz porównywać opinie do zerojedynkowych tematów? Dla Ciebie konfederacja może popierać nawet hitlera w zagładzie ale nadal to będzie twoja opinia.
Chcesz porównywać opinie do zerojedynkowych tematów? Dla Ciebie konfederacja może popierać nawet hitlera w zagładzie ale nadal to będzie twoja opinia.


@ediz4: A niby dlaczego tego nie porównywać?

Z dwojga złego lepszy polityk, który czasem pomyli Radę UE z Radą Europy niż jakiś zamordysta.

Pokaż mi wypowiedź Kidawy w której twierdzi, że kuców powinno się utylizować albo że przegrywom z Konfy powinno się odbierać prawa wyborcze.

Zresztą mało było przypadków w
Z dwojga złego lepszy polityk, który czasem pomyli Radę UE z Radą Europy niż jakiś zamordysta.


@falden: No z całą pewnością jeśli pełni funkcje marszałka czy kandyduje na prezydenta. Nie to co jakiś kanapowy Mentzen który nigdy nie zostanie nawet ministrem.

Pokaż mi wypowiedź Kidawy w której twierdzi, że kuców powinno się utylizować albo że przegrywom z Konfy powinno się odbierać prawa wyborcze.....

W sensie że dasz wypowiedż Mentzena gdzie twierdzi
No z całą pewnością jeśli pełni funkcje marszałka czy kandyduje na prezydenta. Nie to co jakiś kanapowy Mentzen który nigdy nie zostanie nawet ministrem.


@ediz4: Ministrem nie, ale za dwa lata będzie jednym z liderów czwartej siły w Sejmie.

W sensie że dasz wypowiedż Mentzena gdzie twierdzi że powinno się kogoś utylizować czy odbierać prawa wyborcze?


Tutaj akurat nie miałem samego Memcena na myśli (tylko jego kolegów).
debata czyli najwyższa forma dyskusji, stosowana w środowiskach akademickich


@gnt_1: LOL. W środowisku akademickim mamy właśnie podejście 'karolukowe'. Pisze się publikacje. Publikacje podlegaja peer review. Inny instytut robi kontr-publikacje. Powoli, metodycznie i merytorycznie.

"Debaty" to co najwyżej luźne panele na konferencjach na relatywnie miękkie tematy.
@milymirek: weź Ty człowieku zamiast pisać głupoty sprawdź dane jaki procent PKB Niemiec stanowi eksport do PL. Polska bez wspólnego rynku jest w dupie. My i tak sporo rzeczy będziemy musieli od nich kupować bo sami nie produkujemy, chociażby samochody osobowe.