Wpis z mikrobloga

Współczuje wam przegrywy, szczerze. Przez wasz incelizm omijają was najlepsze momenty życia - np taka oto szczęśliwa rodzinka tak jak tutaj. Wy też moglibyście być tak szczęśliwi, gdybyście tylko znaleźli sobie jakąś kobietę. Szczęśliwe życia was omineło. Przegraliście życie przez wzrost i twarz

#redpill #blackpill #tinder #zwiazki
P.....c - Współczuje wam przegrywy, szczerze. Przez wasz incelizm omijają was najleps...
  • 207
  • Odpowiedz
@karol-blabert: alimenty na dzieciaka to zupełnie inny temat. Mówi na wideo ze maja ustalone jakieś tygodnie i dziewczyna wcina się z dupy żeby iść na randkę.
Tępiłbym kazda matkę ktora zamiast zajmować się własnym dzieckiem idzie szukać fiuta
  • Odpowiedz
@marcus777:
Zajebisty ojciec który ma szansę spotkać się z dzieckiem i zamyka przed nim drzwi, traktuje jak jakiś przedmiot.
#!$%@? mam w piątek, teraz to go nie chce, bierz sobie go.
Matka tak samo #!$%@?.
Szkoda dzieciaka, strasznie szkoda.
  • Odpowiedz
@marcus777: to już nawet nie chodzi o to czyja jest racja, tylko o to, że nad dzieckiem idą grube przekleństwa i może się poczuć, że nikt go nie chce. Przykro się robi na myśl, że dwoje dorosłych ludzi niszczy tak psychikę człowieka, którego sami przywołali na ten świat.
  • Odpowiedz
  • 149
Współczuje wam przegrywy, szczerze. Przez wasz incelizm omijają was najlepsze momenty życia


@Pozytywny_gosc: O ile dobrze rozumiem to połowy ludzi spod #przegryw ten moment życia nie ominął. Byli tym dzieckiem.
  • Odpowiedz
Mówi na wideo ze maja ustalone jakieś tygodnie i dziewczyna wcina się z dupy żeby iść na randkę.


@marcus777: to nie usprawiedliwia zamknięcia drzwi przed nosem własnemu dziecku
  • Odpowiedz
@Pepperek: @kwasnyseagal21: absolutnie. Dziecko jest tu najbardziej pokrzywdzone. Jest mi żal takich dzieciaków. Przepychanie się nim na pewno zostanie mu w głowie.

@dafto: mysle ze usprawiedliwia. Gdyby jechała do pracy albo do lekarza i nie darła się jak głupia, wyglądałoby to inaczej. Po tym fragmencie ja trzymam stronę mężczyzny.
  • Odpowiedz