Wpis z mikrobloga

@Tekila_: bo łatwo się kogoś zmiażdżyć w dyskusji jeśli druga strona nic nie odpowiada. Nie mam nic do karoluka tylko śmieszy mnie ten rodzaj „dyskusji” z samym sobą, przyznawanie sobie racji, nagrywanie dla grupy odbiorców która zawsze przyklaśnie, pochwali, wybierasz sobie zagadnienie które jest wygodne, te trudniejsze tematy omijasz.
Takie walenie konia do lustra. Karoluk w wielu kwestiach ma racje ale to czy jest tak bystry za jakiego się uważa to
  • Odpowiedz
@kanciak12: A ktoś broni drugiej stronie zabrać głos i obalić tezy koloruka czy coś? Przecież właśnie debata to zaprzeczenie rzetelnej dyskusji - można kłamać a druga strona nie jest w stanie tego na żywo zweryfikować i sprostować
  • Odpowiedz
bo łatwo się kogoś zmiażdżyć w dyskusji jeśli druga strona nic nie odpowiada.


@kanciak12: Ależ może odpowiedzieć. Może nagrać filmik czy napisać artykuł, gdzie zmiażdży argumenty i źródła koroluka.

Karoluk w wielu kwestiach ma racje ale to czy jest tak bystry za jakiego się uważa to wyszłoby właśnie w dyskusji z kimś z przeciwległego narożnika.


Ale @koroluk przecież otwarcie przyznaje, że w debacie by pewnie #!$%@? zrobił, bo nie ma w
  • Odpowiedz
Ale @koroluk przecież otwarcie przyznaje, że w debacie by pewnie #!$%@? zrobił, bo nie ma w tym doświadczenia.


@rzep: Czyli tradycyjnie sprawdzają się słowa kozak w necie, #!$%@? w świecie. Biedak musiałby mieć gotowe napisane na kartce pytania i odpowiedzi, bo by się jąkał. Z resztą po jego filmach to słychać, że czyta, niż mówi z głowy
  • Odpowiedz
@MasterZiomaX:

Czyli tradycyjnie sprawdzają się słowa kozak w necie, p1zda w świecie


No sam to ostatnio przyznałem w identycznych słowach xd

Jestem nieśmiałą p1zdą i nie mam gadanego. Może miałbym na tym punkcie kompleksy, gdybym był prawakiem w okowach toksycznej męskości i musiałbym udawać twardziela. Ale nie muszę. Nie jestem chojrakiem.

Ponieważ jestem p1zdą w świecie, to robię filmy i piszę teksty, bo w tym jestem dobry, a w debatach słaby.
  • Odpowiedz
@MasterZiomaX: ale jakie to ma znaczenie? Jeśli ma rację to co z tego że czyta z kartki?

@lekkonieobecny: zauważ, że Mentzen ze stanowskim, który na polityce się jakoś super nie zna wypadł fatalnie. To co by się wydarzyło jakby go ktoś poprosił o wyjaśnienie finansowania postulatów gospodarczych? Znowu by musiał przyznać, że żadnego podatku nie da rady obniżyć. Albo pytanie o skutki ekonomiczne wyjścia z UE, ciekawe co by Mentzen
  • Odpowiedz
Czyli tradycyjnie sprawdzają się słowa kozak w necie, #!$%@? w świecie. Biedak musiałby mieć gotowe napisane na kartce pytania i odpowiedzi, bo by się jąkał. Z resztą po jego filmach to słychać, że czyta, niż mówi z głowy


@MasterZiomaX: Nic nie zrozumiałeś.

To tak jakbyś wziął matematyka, który rozwiązuje zaawansowane problemy w zaciszu swojego gabinetu, postawił go przed kamerami i kazał nagle w głowie robić obliczenia w głowie na czas. No
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bacaa90: debata czyli najwyższa forma dyskusji, stosowana w środowiskach akademickich od dziesięcioleci nie bez powodu ale wykopek zapatrzony w typa z tęczą w avatarze przyjdzie i powie że debata zła xddd
  • Odpowiedz