Wpis z mikrobloga

@Syn_Krzysztofa: Schemat bezpieczników mam tylko nie wiem które wykorzystać. Mam trzy kable w adapterze 1) Battery+ (czerwony) - podłączany do obwodu zasilania stałego, które podaje napięcie także po wyłączeniu zapłonu.
2) ACC (żółty) - podłączany do obwodu, który aktywny jest po włączeniu zapłonu w samochodzie (przekręceniu kluczyka w stacyjce).
3) GND (czarny) - masa, należy przymocować np. do elementu karoserii samochodu.
I nie wiem jak wybrać bezpieczniki do wpięcia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ginn_Space_Invader: tak jak pisze @jeslizgine: , natomiast istotne jest abyś miał takie pudełeczko, które wpinasz pomiedzy. To pudełeczko pilnuje, aby napięcie na aku nie spadło poniżej zadeklarowanej na przełącznikach wartosci. Np mivue smartbox
@Ginn_Space_Invader: Mam to samo i działa, tryb parking również tylko musisz się upewnić na jakich bezpiecznikach masz stałe 12V a gdzie po zapłonie, jak pisał @jeslizgine, najwygodniej jest przysiąść przy skrzynce z bezpiecznikami i miernikiem i samemu się upewnić
@Lussiu: Pojawił się nieoczekiwany problem. Mianowicie: kamerka śmiga działa bez zapłonu i z zapłonem czyli adapter podlaczony jest ok kable pochowane, ale nie mogę uruchomić trybu parking bo wyskakuje komunikat, że wymagany kabel jest niepodłączony. Z jakiego powodu działa zasilanie a ona i tak nie widzi tego że ten adapter jest podpięty?
@Ginn_Space_Invader: Nie pomogę, bo u mnie tryb parkingowy mogłem włączyć nawet po gnieździe zapalniczki, może warto spróbować usiąść w aucie, zamknąć je i po 30 minutach sprawdzić czy zasilanie wciąż jest na bezpiecznikach w które się wpięłaś. U mnie w Mondeo tak mam