Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? autentyk xD troche popiłem i dla beki (wtedy wydawało mi się to zabawne) wstawiłem jakiś los z neta z #lotto ze wygrałem 700 tysięcy... Dziś moja była po 10 latach napisała czy sie spotkamy na jakieś piwko czy coś xDD myślę w sumie ze ją wyrucham a potem albo się nie odezwe albo powiem ze to fejk ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #p0lka
  • 67
@koronawirus: każdy wie jaka ona jest przynajmniej każdy z moich znajomych inni mnie nie interesują co o mnie myślą, screeny mam zgrane gdzie pisze to i owo a to nie jest wykorzystanie seksualne bo nie wspomniała nawet o tym ze wygrałem kase na loterii... co najwytzej potem może płakac ze ona myślała ze wygrałem i popuściła szpary a nie wygrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChwilowaZielonka: Żeby jeszcze chodziło o jakąś zmieniającą życie kasę. Ale 700 tys. jeszcze do podziału na 2 osoby to wcale nie jest nie wiadomo ile pieniędzy. Można się za to co najwyżej pobudować (i to na przedmieściach, gdzieś gdzie działki nie są kosmicznie drogie) i tyle. Czego ona oczekuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jeśli to nie bait to nie radzę tak #!$%@?ć, nie widziałeś jeszcze do czego panny są zdolne z desperacji. Nie daj boże #!$%@? Cie w jakiś gwałt albo molestowanie, zamruga oczkami na policji i nawet jak sie przyzna że to wał to łatka w Twojej miejscowości zostanie Ci przypięta do końca życia. Znam takie przypadki, nie igraj z frustratkami


@koronawirus: u mnie w mieście była taka akcja, co jedna panna