Wpis z mikrobloga

@Lancernik: Gratuluję NXa i witamy w rodzinie Lexusa! :)

Świetny samochód, przyzwoicie wyposażony, standardowo nawet ma lusterko do wciągania koksu :D

Pewnie w Twoim jest już Android Auto, albo Apple Car Play, więc nie musisz się użerać z głupawym infotaimentem od Lexusa :P

Polecam zabezpieczyć (samą maskę) ceramiką, bo odpryski na niej pojawiają się częściej niż patusy w MOPSie :D (taki urok cienkiej powłoki lakierniczej u Japończyków).

Generalnie samochód bez wad
  • Odpowiedz
@janusz-lece: mój tata takiego ma i moge z czystym sumieniem powiedzieć, ze jazda nim w 5 osób to katorga. Raz zdarzyło nam sie jechac w piątkę (ja z tylu, za kierowca) i po 50 km myslalam, ze mi kręgosłup odpadnie (zeby osoba w środku sie zmieściła, trzeba było sie posunac lekko na boki, przez co cały czas siedziało sie w krzywej pozycji). Na stopy tez mało miejsca (ja z moim rozmiarem
  • Odpowiedz
@Lancernik: jak poprawili zawieszenie, to samochód idealny, gratulacje :D P.s. We Wrocławiu na Legnickiej przy wydawaniu samochodów podawali sushi - ciekawe czy w innych salonach też to praktykują (chociaż pewnie ze względu na koronę nie mogą).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: wiem że można sprzedać mieszkanie z krecha bo takie kupiłem, ba nawet mam swoją hipotekę, ale dopóki nie spłacę tego kredytu mieszkanie nie jest moje. Rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Beka z ciebie typie.
  • Odpowiedz