Wpis z mikrobloga

@raven4444: zamówione na początku kwietnia, ma być w połowie lipca, także czas chyba znośny. Dobrałem instalację kamerki, nałożenie porcelany itp więc trochę to wydłuży
@Lancernik: tak, to już jest ten najnowszy silnik a'la diesel i już po delikatnych zmianach bo wyciągnęli trochę więcej niutów i 6KM przy (niby) niższym spalaniu. Mam już 3kę tę poprzednią i nadal jestem nią zachwycony a poprawili jej głowny mankament- wyciszenie. Testowa jazda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lancernik: jasne, rozumiem. Mowie akurat dokładnie o tym modelu. Jego bryla jest taka mocarna, nadkola też i trochę śmiesznie wyglądają małe kola w tym. Trochę jak w aucie Waltera Whita w Breaking Bad
  • Odpowiedz
@Lancernik: Gratki! Jeździłem tym autkiem dłuższy czas i jest super. Co prawda nie nadaje się do ścigania, ale do płynnego szurania incognito po mieście jest idealny i super wygodny. Dwie ważne (moim zdaniem) rzeczy - pod maską masz gumową rurkę po prawej stronie silnika na górze. Z jakiegoś powodu kuny uwielbiają ją gryźć. U mnie jeszcze w serwisie założyli jakiegoś "kuna stopa" i sytuacja się nie powtórzyła - polecam. Druga
  • Odpowiedz