Wpis z mikrobloga

Tam ksiądz był w socjoterapeutycznym k*a dyrektorem ośrodka , ksiądz był dyrektorem.Normalnie do mnie ksiądz mówi że mnie wywiezie do Krakowa nie , że już mi załatwiają cięższy zakład.Ja mówie we pal gume ku.wa ty księdzu j**y , księdzem jesteś a wychowawczynie dupczysz ku.wa w swojej Toyocie.Miał Toyote Camry ku.wa w hybrydzie.Wyjeżdzał do lasu ruchał ku.wa wychowawczynie ksiądz jeb*ny.Tu miał muszkę a r.chał dziwki j**a.y menel
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plnk: ten program Pewne Auto to jakiś pewny jest czy tylko z nazwy? Ojciec Toyoty szuka i zastanawiam się czy warto trochę przepłacić kupując w tym programie czy to loteria jak z każdym innym autem używanym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plnk: nie wiem co im się stało w tej Toyocie ale od stosunkowo niedawna zaczęli robić naprawdę śliczne auta, sam mam yariske z 19 roku i żałuję że nie poczekałem bo model z 20 jest jeszcze ładniejszy
@DEXTER2403 o widzisz, to może za 2-3 lata to się kolejnego doczekam, albo taniej kupie, w Norwegii nadal drogie, za taki 2 letni z małym przebiegiem 350-400k nok (150-180k PLN) trzeba dać a to będą jeszcze przedliftowe egzemplarze.