Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ja #!$%@? moja dziewczyna od miesiaca juz nie goli pusi jak jej wytlumaczyc to () zamiast rano seks to teraz wole zeby mi tylko loda robila bo sie brzydze ehh
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b47b0b34c150000b568f73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 14
@Kr12345: ale to troche #!$%@?. Jak jestes w zwiazku i uprawiacie seks to jednak warto myslec o drugiej stronie. To wplywa u niektorych na chec na seks (a co za tym idzie na brak problemu w lozku w zwiazku) a i tez nie jest higieniczne.

Twoja odpowiedz zabrzmiala tak, ze op nie moze sie #!$%@?, bo partnerka moze robic co chce. Niby tak, ale to nie tak dziala zwiazek ;)
Jak jestes w zwiazku i uprawiacie seks to jednak warto myslec o drugiej stronie.


@czuczupikczu: No nie zgadzam się stary, mówimy o własnym ciele przecież. Dlatego podkreślam, niech autor zapyta, dlaczego przestała się depilować. Jeśli nie chciało jej się, a jej to wali, czy to robić, czy nie, to ona się dowie, że to dla niego ważne, zacznie się znowu golić i będzie, jak było.

A jeśli mu powie, że nigdy
@czuczupikczu: myślę, że może być wręcz przeciwnie. Poza tym włosy łonowe to naturalna bariera dla bakterii i grzybów. Wiadomo, że przy okresie to może być niehigieniczne, ale tylko w przypadku kobiet, które nie myją się w tym czasie wystarczająco często i dokładnie.
Rozumiem fakt, że dla niektórych osób estetyczniej wygląda kobieta wydepilowana na zero lub na krótko 9 chyba to słowo jest batdziej trafne niż "niehigieniczne"