Wpis z mikrobloga

@TakiSeLogin są bardziej i mniej legalne sposoby pozyskiwania romów. Wszystko do obczajenia na google i stronie oprogramowania Recalbox. Tam jest tez lista obslugiwanych systemów. Dostępne w czeluściach internetów paczki zawieraja od 3 do 8tys roznych romów. Ze względów oczywistych nie będę rzucał cyframi co do tego co i ile wgralem, ale stanowczo jest tego za dużo. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krzychu92 fajnie, zazdro. Jak byłem mały to tata mi obiecał, że zrobi makietę do kolejki elektrycznej. Mam 33 lata. Ciągle czekam na te długie zimowe wieczory żeby zrobił mi makietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krzychu92: hej, mega robota, dałbyś rade zrobić zbiorczy spis elementów z linkami dla potomnych ?
Ja wiem, ze jest dużo tutoriali ale jednak od kogoś na gorąco jakoś tak bardziej przemawia i motywuje do zrobienia czegoś podobnego :)
@TakiSeLogin są bardziej i mniej legalne sposoby pozyskiwania romów. Wszystko do obczajenia na google i stronie oprogramowania Recalbox. Tam jest tez lista obslugiwanych systemów. Dostępne w czeluściach internetów paczki zawieraja od 3 do 8tys roznych romów. Ze względów oczywistych nie będę rzucał cyframi co do tego co i ile wgralem, ale stanowczo jest tego za dużo. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krzychu92: Szacun! Zazdroszczę że Ci się udało zmotywować, u mnie na kupce wstydu DIY poległy już dwa podejścia do tematu tego typu automatu a wcześniej szafy grającej (do szafy przynajmniej soft sobie napisałem i dopieściłem :). Obecnie mam pomysł żeby zrobić sobie coś takiego w wersji mini z POSa ibm. Jednak raz że brak czasu a jak już się znajdzie chwila to przeraża mnie wizja że robiąc na szybko nie wyjdzie