Wpis z mikrobloga

@Krzychu92: Ja również jestem posiadaczem 117 którego dostałem od ojca. Co za zbieg okoliczności. Ten mój był zakupiony gdzieś na giełdzie w USA. Przydałoby się już wzorcowanie ale muszę znaleźć precyzyjne sztuczne obciążenie. Rezystor 6K i precyzyjny zasilacz się znajdzie. Fluke 117 polecam. Jest bardzo solidny a bargraf bardzo płynnie działa. Bardzo szybko wskazuje wynik. Po za tym używam jeszcze unita UT-139C. Ma więcej elektronicznych zastosowań jak pomiary pojemności czy pomiar
@Krzychu92: jedna uwaga. Ten laptop może brać całkiem sporo prądu i z doświadczenia nie polecam takich przejściówek w zasilaczach. W podobnym modelu asusa dwa razy mi się stopiły - w tym raz końcówka zaspawała się z portem i musiałem przelutować cały port.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0x34: mam pytanie - będę niedługo robił podobną szafę z MDF. Ile cię kosztowało sali wycinanie? Z cennikami w tych firmach jest słabo a że planuje zrobić to kompletnie po kosztach to przydał by mi się jakiś punkt odniesienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fallout444: dostawalem po zapytaniu mailem oferty o rozpietosci od 100 do 450zl za wycięcie i to jeszcze netto bez materiału (Warszawa...) Ostatecznie zaplacilem we wczesniej wspomnianej firmie 200zl za cięcie z materialem i wysyłką. Napisz, zapytaj, ja nie mogę Ci gwarantować, ze dasz tyle i tyle, bo to nie sklep internetowy i ceny są bardziej umowne (wystarczy ze na firmie byly odpowiednie scinki z plyt MDF i cena idzie w dol).