Wpis z mikrobloga

@TenNorbert Ciężko powiedzieć. Gdybym otrzymal propozycję zrobienia drugiego to pewnie bym odmówił. Wątpię, żebym mial motywację do zrobienia takiego automatu dla "kogos obcego". Mogę napisać ile wydalem na części które musialem specjalnie zakupić - wyszlo około 500zl (sam material). Czasu na montaż to 3 pełne dni robocze po 10h plus mniej/wiecej drugie tyle na sciagniecie/konfigurację itp. od strony oprogramowania..
@CygaroZwasem jasne. Wymiary sa ogolnodostepne i nie sa moja wlasnoscia intelektualna. Pochodza z instructables "2player Bartop". Wieczorem mogę wgrac i wrzucic linka do dysku google z .dxf rysowanym polilinia na podstawie ktorego firma wykonala zlecenie na CNC :)
@lenovo99: zawsze śmieszy, tym bardziej przez błąd "samodzielnie poleciał" zamiast osobiście. Wyobrażam sobie człowieka tak zdeterminowanego że odrywa się od ziemi i leci w kierunku Wenezueli
@Krzychu92: o stary! mój mały też ma 5 lat i strasznie lubi Mario. Wyobraziłem sobie jego minę, gdyby coś takiego zobaczył, zainspirowałeś mnie, nie powiem :) Świetna robota ()