Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Z normalnych konsol ma Wii i może za jakis czas dostanie Switcha. Ja sie chowalem na pegazusie i PSX, a syn woli Nintendo/wszystko zwiazane z Mario. Czy to tez moja fanaberia? Trochę tak. Tak samo jak kupno praktycznie wysztkich zestawów z LEGO Mario, bo widzę jaką radość mu to sprawia. Czy taki prezent wyklucza zakup "normalnej" konsoli? Nie.
No i ostatnie. Masz dzieci? Po Twojej opinii wnioskuję, że raczej nie ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Andi130: Gdyby nie wykazał zainteresowania w tym kierunku, to sam na pomysł takiego prezentu bym nie wpadł. Myślę, ze od małego trzeba wspierać zainteresowania swoich dzieci, jakie by one nie byly. To cos zupelnie innego niż przykład który dałeś z matką i baletnicą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@paki82: zarządza tym Asus X550C z 8GB RAM od szwagra. Zalał drinkiem, pobił w nim ekran, gdy sie zdenerwowal ze nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tutaj po usunieciu zwarcia na taśmie klawiatury i jej wypięciu dostal drugie zycie (ekran przeciez sprawny zupelnie niepotrzebny). System to Recalbox 7.2 x64 zainstalowany ma dysku glownym laptopa. Monitor 19" z DVI znaleziony na wystawce zupelnie sprawny (no bo format
  • Odpowiedz