Wpis z mikrobloga

Eksperyment tinder z moją mordą , efekt , 3 like przez tydzien , w tym 1 to attention whore ktora lajkuje kazde moje konto , ogolnie nawet przebic barriere 10 like to mission impossible , sweepuje w prawo wszystko nawet reklame garnków a i tak nikt mnie nie lajkuje , ogolnie to tragedia
#p0lka #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #blackpill ##!$%@?
P.....r - Eksperyment tinder z moją mordą , efekt , 3 like przez tydzien , w tym 1 to...

źródło: comment_16222909349SAPb4QCoxtTAHuEUqAFAY.jpg

Pobierz
  • 22
@PsykoSmurfer: wytrzymaj jeszcze pare lat, usiądz w wygodnym fotelu i patrz jak to wszystko jebnie ;) Do tego czasu bądz dołownie patologicznym egoistą(dbaj wyłacznie o siebie i swoje dobro, udzielaj sie jedynie tam gdzie możesz zyskać, nie pomagaj słabszym, unikaj silniejszych, bądz jak ninja). Do tego bądz po prostu chamem, nie ufaj nikomu nawet rodzinie, obracaj się w wąskim gronie znajomych podobnych do ciebie. Statystycznie jeżeli zastosujesz te metody to jeżeli
@PsykoSmurfer: Obecnie tinder to aplikacja w której dominuja 18-25 latkowie, za 10 lat trend sie zmieni bedzie wiecej zdesperowanych 30-40 latek niż młodych 20 latek, a lajki beda sie lać strumieniami. :D Bykowe jest w drodze, samotne matki jak i samotni faceci beda płacić na dzieci obcych ludzi. Obstawiam że zacznie sie od 2-3% a skończy na około 20% pensji. Faceci nie lubia płacić na nie swoje dzieci, ale kobiety nie
@konopiapolska: Nie chyba, a na pewno.

Kiedyś niektórzy goście robili tak, że przewijali w prawo co popadnie, żeby mieć jak najwięcej par i zwiększyć zasięgi.

Tinder zmienił algorytm i postępujący w ten sposób pogarszają swoje zasięgi. Wielu facetów o tym nie wie i dalej daje na prawo każdą dziewczynę.

Rada dla OPa - bądź bardziej wybredny i częściej się loguj, bo czas spędzony na aplikacji też ma wpływ na zasięgi.

I