Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy możliwe jest zbudowanie udanego związku praktycznie bez uprawiania seksu?

Mam 25 lat, mniej więcej pięć miesięcy temu poznałem pewną dziewczynę- szybko złapaliśmy wspólny język,po czasie zostaliśmy parą. To tak naprawdę moja pierwsza dziewczyna i przyznam, że jest to dla mnie zupełnie nowa sytuacja. Tylko, że... przez cały ten czas nie uprawialiśmy seksu. Dosłownie. Nie mamy problemu, żeby spać w jednym łóżku (bardzo często moja luba zostaje u mnie na noc), wspólnie jeździmy do różnych ciekawych miejsc, staram się żeby między nami nie było nudy, widujemy się niemalże co drugi dzień. Starałem się rozmawiać z lubą na ten temat- zawsze odpowiadała, że po prostu nie ma ochoty na seks, bez konkretnej przyczyny. Przyznam, że zaczyna mi to nieco doskwierać- o ile na początku wydawało mi się, że ten problem po prostu minie z czasem, tak teraz widzę, że kompletnie się na to nie zapowiada. Co więcej, zauważyłem, że w ostatnich tygodniach moja dziewczyna nie pozwala mi się nawet pocałować, jedynie mogę liczyć na jakiegoś krótkiego całusa na pożegnanie- wszelkie próby skutkują odwróceniem przez nią głowy. Nie ma natomiast problemów, żeby się do mnie przytulać. Za trzy tygodnie jedziemy w góry na tydzień, jednak powiedziała mi już, że nie będziemy uprawiać tam seksu i żebym się na to nie nastawiał. Przyznam, że czasami sam łapię się na tym, że jestem na nią zły z tego powodu, ale przecież nie mogę zrobić nic wbrew jej woli.

I teraz pytanie do was- czy waszym zdaniem to ja mam spaczony obraz związku (w którym jestem de facto pierwszy raz w życiu) i oczekuję nie wiadomo czego, czy rzeczywiście jest tutaj problem? Ma mam 25, moja dziewczyna 22 lata. Zapraszam do dyskusji
#zwiazki #problemyniebieskichpaskow #seks #zalesie #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b1e56134c150000b568c45
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 126
  • Odpowiedz
  • 0
Wybadaj czy jest dziewicą. Wymyśl coś apropo ginekologa, zgrywaj głupiego że nie wiesz jak się robi takie badania. Niech Ci wytłumaczy, spytaj jak takie badanie wygląda u niej. U dziewic ginekolog bada je przez odbyt. Jeśli nie jest dziewicą to olej ją, bo bawi się tobą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tzw. białe małżeństwo. Są pary, które tak funkcjonują całe życie, ale działa tylko pod warunkiem, że obu stronom to odpowiada. Wiele kobiet ma po prostu ekstremalnie niski popęd seksualny i nie potrzebują seksu do szczęścia. Co do mężczyzn, to różnie, niektórzy nie potrafią się zabrać do rzeczy, albo są impotentami albo mają jakieś urazy z przeszłości, w każdym razie też bywa, że nie chcą seksu.

Skoro jesteście oboje dorosłymi ludźmi,
  • Odpowiedz
Czy możliwe jest zbudowanie udanego związku praktycznie bez uprawiania seksu?


@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście da się. Powiem więcej, tak się powinno robić na początku związku. Im wcześniej pojawia się seks, tym gorzej dla rozwoju związku. Idealnie powinien być po ślubie. Natomiast jeśli dziewczyna nie daje się pocałować, to coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
  • 0
a nawet większość normalnych par czeka nawet dłużej, niż pięć miesięcy ¯\(ツ)/¯


@amareniarz W wieku nastoletnim, to może w wieku dorosłym - jak ktoś nie jest ultra katolem i nie ma problemów z psychiką to nie, raczej nie czeka się 5+ miesięcy, żeby iść do łóżka, a już na pewno nie żeby się całować czy przytulać. xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Faktycznie dziwna sytuacja, bo na początku związku, kiedy obie osoby są giga zauroczone, szuka się jak największej bliskości. Spróbuj z nią szczerze o tym porozmawiać. Może jest dziewicą, może się wstydzi swojego ciała, może ma jakieś dolegliwości zdrowotne? Jeśli nie będzie chciała w ogóle o tym gadać, to uciekaj chłopie, bo to znaczy, że Ci nie ufa i coś kręci. Powodzenia miras i trzymaj się zdrowo.
  • Odpowiedz