Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy możliwe jest zbudowanie udanego związku praktycznie bez uprawiania seksu?

Mam 25 lat, mniej więcej pięć miesięcy temu poznałem pewną dziewczynę- szybko złapaliśmy wspólny język,po czasie zostaliśmy parą. To tak naprawdę moja pierwsza dziewczyna i przyznam, że jest to dla mnie zupełnie nowa sytuacja. Tylko, że... przez cały ten czas nie uprawialiśmy seksu. Dosłownie. Nie mamy problemu, żeby spać w jednym łóżku (bardzo często moja luba zostaje u mnie na noc), wspólnie jeździmy do różnych ciekawych miejsc, staram się żeby między nami nie było nudy, widujemy się niemalże co drugi dzień. Starałem się rozmawiać z lubą na ten temat- zawsze odpowiadała, że po prostu nie ma ochoty na seks, bez konkretnej przyczyny. Przyznam, że zaczyna mi to nieco doskwierać- o ile na początku wydawało mi się, że ten problem po prostu minie z czasem, tak teraz widzę, że kompletnie się na to nie zapowiada. Co więcej, zauważyłem, że w ostatnich tygodniach moja dziewczyna nie pozwala mi się nawet pocałować, jedynie mogę liczyć na jakiegoś krótkiego całusa na pożegnanie- wszelkie próby skutkują odwróceniem przez nią głowy. Nie ma natomiast problemów, żeby się do mnie przytulać. Za trzy tygodnie jedziemy w góry na tydzień, jednak powiedziała mi już, że nie będziemy uprawiać tam seksu i żebym się na to nie nastawiał. Przyznam, że czasami sam łapię się na tym, że jestem na nią zły z tego powodu, ale przecież nie mogę zrobić nic wbrew jej woli.

I teraz pytanie do was- czy waszym zdaniem to ja mam spaczony obraz związku (w którym jestem de facto pierwszy raz w życiu) i oczekuję nie wiadomo czego, czy rzeczywiście jest tutaj problem? Ma mam 25, moja dziewczyna 22 lata. Zapraszam do dyskusji
#zwiazki #problemyniebieskichpaskow #seks #zalesie #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b1e56134c150000b568c45
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 126
Ktoś w tym związku jest na pewno dymany. A skoro ty nie ruchasz to odpowiedź jest prosta. To nie jest twoja dziewczyna a zwykła koleżanka. Na #!$%@? ty z nią jeździsz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrumpyStar: oczywiście, że tak, tylko w innym sensie niż implikujesz.

to ty manipulujesz, bo nikt tu nie mówi "musisz uprawiać że mną seks" (w sensie przymusu) tylko "jeśli nie chcesz, to znajdź sobie kogoś, komu życie bez niego będzie odpowiadało".
Czy możliwe jest zbudowanie udanego związku praktycznie bez uprawiania seksu?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma takiej możliwości. Związek to jest seks. A ty jesteś beta kukoldem i dałeś się zfriendzonować i na 95% jest już dla was za późno. Ja #!$%@? 5 miesięcy. To powinno być 5 godzin, albo 5 dni. Istnieje jakaś mała szansa, że laska jest wstydliwa, albo ma jakieś chore zasady typu brak seksu przed ślubem i wtedy radziłbym jakieś