Wpis z mikrobloga

Hej mirki, prośba jest:

Skradziono rower i repliki do ASG!
Prośba o uwagę i udostępnianie. W dniu 25.05.21 włamano mi się do piwnicy w Gliwicach - Łabędach, ul. Strzelców Bytomskich.
Skradzione rzeczy to:
- Rower Rockrider MTB 520 przerobiony dodatkowo na elektryka (w tylnim kole czerwony silnik przekładniowy, do ramy przynitowany sterownik oraz stelaż baterii)
- Replika asg ICS MARS KOMODO (bez kolby)
- Replika asg G&G Fire Hawk (z założoną kolbą z ICSa, z jednej strony brak plastiku z selektora ognia) + System kontroli BB X3300W XCORTECH
Na zdjęciach w komentarzach przedstawione są skradzione rzeczy.
Proszę o wzmożoną czujność podczas przeglądania grup sprzedażowych, portali aukcyjnych itp. I w razie zauważenia któregoś z przedmiotów o kontakt ze mną poprzez wykop, facebooka, bądź tel: 519-592-528.
Za informacje, które pomogą odzyskać jakiś przedmiot, bądź pomogą ująć sprawców przewidziana nagroda.

Link do facebooka: https://www.facebook.com/kazak.pawel/posts/4176267709062315

#gliwice #zabrze #chorzow #bytom #katowice #rower #ebike #asg #wykopefekt
Pobierz
źródło: comment_1622026879arPrivSKjuoKf4SrfltfXD.jpg
  • 33
@Tymariel: Ja jestem świadom tego że żyje w Polsce. Mieszkam w nowym osiedlu w centrum miasta niby "droższe" A i tak ktoś się #!$%@?ł do piwnic xD w tym do mojej ale zonk bo trzymam same duperele tam typu choinka i bez płaczu.
@Tymariel: nie ludzie kradną tylko podludzie zwani złodziejami. Ale jak dorosły człowiek zachowuje się jak dziecko i uważa że tacy nie istnieją to ¯\_(ツ)_/¯ niestety, jeżeli coś nie jest wbetonowane na metr w ziemię to trzeba się liczyć z tym że może zniknąć xD