Wpis z mikrobloga

Wolność słowa tak jak chce obrazić geja ale nie jak chcesz obrazić Moją religie.
Papież to następca chrystusa i w sumie jest nieomylny ale nie zgadzam się z jego światopoglądem.
Jestem dobry bo kiedyś zatrudniłem Geja.
Kazałem mówić ludziom z partii jakieś skrajne rzeczy z którymi się nie zgadzam ale się jednak zgadzam ale nie..
Batożenie to tez może być wyraz miłości.

#kanalsportowy #konfederacja
  • 14
@pocieszny21 Papież(według KK), to następca chrystusa. Jest nieomylny w sprawach, w których według dogmatu może być nieomylny.

Stanowski zarzucał Mentzenowi, że ten "ma coś" do gejów, Mentzen odpowiedział, że zatrudnił osobę homoseksualną, bo Stanowski nie rozumiał, gdy Mentzen mówił, że nic do gejów nie ma.

Mentzen powiedział wyraźnie, że nie zgadza lub zgadza się z poszczególnymi rzeczami, jednocześnie wyjaśniał manipulacje i wyrywanie wypowiedzi z kontekstu przez Krzysia. Nic nie kazał też ludziom
@Ethellon: chłopie...
Ej serio coś jest w tym ciągłum tłumaczeniu polityków przez konfiarzy. Co z tego że mentzen uważa że braun żartował? Ja mogę sobie uważać że jak mój kolega z pracy mówi o zabijaniu żydów t tylko żartuje ale on do #!$%@? mówi o zabijaniu żydów. A braun jak uważa się za polityka to niech się oduczy #!$%@? żartów w obecności mediów
Ej serio coś jest w tym ciągłum tłumaczeniu polityków przez konfiarzy.


@Kunowitz: wygoogluj sobie "kafka trap" kiedyś.
Dyskusja o poglądach politycznych polega właśnie na rozkładaniu ich na czynniki pierwsze = tłumaczeniu. No ale pewnie nieironicznie wierzysz w powszechne znaczenie "tylko winny się tłumaczy" więc nie dziwota że rozwijanie czyjejś wypowiedzi to dla Ciebie rzecz najgorsza z możliwych.
@Usmiech_Niebios: nie no jasne że to nic złego, przecież nikomu się krzywda nie dzieje. No ale śmieszne to już trochę jest, oraz w nadmiarze szkodzi opinii zarówno ugrupowania jak i jego zwolenników (według mnie). To się tyczy wszystkich szowinistów w polityce, ale konfiarze wiodą prym xD
@Kunowitz Jak jesteście zbyt głupi, żeby zrozumieć czyjąś wypowiedź, to trzeba wam ją tłumaczyć. To jest w "tłumaczeniu polityków przez konfiarzy".

Poza tym mój wyjaśniający komentarz nie jest skierowany do was, tylko do przypadkowych osób, które taki manipulujący i kłamliwy wysryw jak wpis op'a mogą przeczytać i uznać za prawdę.
@Ethellon: ale ty wiesz że większość ludzi zwracających uwagę rozumie co oni mogli mieć na myśli? Tak samo jak rozumieją, że to jest "sarkastyczny" język z chatu na discordzie i nie ma na niego miejsca w komunikacji oficjalnej. A te cytaty nie są z rozmów polityków przy stole tylko #!$%@? z TELEWIZJI(no i z wywiadów w necie etc.)
@Ethellon: "Trenował" korwinistów jak mają gadać do ludzi żeby inni szli głosować na nich. Pojechali do sejmu po części na krzywdzie homoseksualnych osób. I jako partia rzeczywiście nie mają nic do gejów. Nawet szacunku.

Kwestia wiary. To jest #!$%@? pojemne stwierdzenie raczej prawda? Myślę że światopogląd jest jej częścią dla katolików. Ale nie znam się. Papież jest głową kościoła którego sługa jest Memcem. Tak to widzę.

Wybatożył bym cie