Wpis z mikrobloga

@lazzyday Wiadomo, że dyskusja z żałosnym obrońcą pedofilów nie ma sensu, ale może w końcu dotrze do Was, że dla normalnego człowieka z młodego pokolenia klecha to nic więcej niż bezwartościowy pasożyt i zboczeniec. Wśród młodych, ludzie, którzy serio wierzą w te bajki i mają jakikolwiek szacunek do kościółka to margines.
Teraz jesteśmy na etapie, gdzie kler jest jeszcze tolerowany, ale na szczęście szybko się to zmienia i miejmy nadzieję, że niedługo
@StefanEm

@lazzyday Wiadomo, że dyskusja z żałosnym obrońcą pedofilów nie ma sensu, ale może w końcu dotrze do Was, że dla normalnego człowieka z młodego pokolenia klecha to nic więcej niż bezwartościowy pasożyt i zboczeniec. Wśród młodych, ludzie, którzy serio wierzą w te bajki i mają jakikolwiek szacunek do kościółka to margines.

Teraz jesteśmy na etapie, gdzie kler jest jeszcze tolerowany, ale na szczęście szybko się to zmienia i miejmy nadzieję, że
@lazzyday A do którego pokolenia się mam odnosić? To tego ociemniałego pokolenia starych matołów, które zbudowało ten katolicki, zacofany chlew?
Jedyna szansa na lepsze jutro, to młode pokolenie, które potrafi myśleć samodzielnie i chce nowoczesnego i liberalnego państwa, nie republiki bananowej rządzonej przez religijnych fanatyków i pisowskie miernoty.
@StefanEm

@lazzyday A do którego pokolenia się mam odnosić? To tego ociemniałego pokolenia starych matołów, które zbudowało ten katolicki, zacofany chlew?

Jedyna szansa na lepsze jutro, to młode pokolenie, które potrafi myśleć samodzielnie i chce nowoczesnego i liberalnego państwa, nie republiki bananowej rządzonej przez religijnych fanatyków i pisowskie miernoty.


To sobie buduj liberalne państwo ale bez społeczeństwa. I beze mnie.
@StefanEm

@lazzyday Fundamentalistów i obrońców pedofilów nikt nie potrzebujemy Wasze miejsce jest na śmietniku historii.


Nie ma żadnego "my", misiu. Liberalne społeczeństwo oderwane od tradycji nie istnieje, poza fantazjami liberalnych supremacjonistòw. I tak jak komunizm istnieje tylko w autorytarnej formie.