Wpis z mikrobloga

Jadę w następną środę na rozmowę o pracę. Nie mam zamiaru zmieniać, ale pójdę dla badania rynku. Warto czasem zobaczyć jak to jest w innych firmach. Niestety, w tym celu muszę odwiedzić znienawidzone miasto #warszawa, w którym przesiedziałem 5 lat studiów i bardzo chciałem uciec. Trzymajcie kciuki za potencjalnego pracodawcę, bo jego szansę na zatrudnienie mnie oceniam na 1% #pracbaza #studbaza #kolej
  • 36
Dokładnie i to wszystko na kredyt gdzie później praca po 14h 7dni w tygodniu


@mietkomietko: ja nie wiem skąd takie przeświadczenia, pracuje już w 3 dużym mieście w różnych korpo i taka praca to jest jakiś tam niewielki % firm tak naprawdę, chociaż nawet i innych firmach się trafiają tacy co się lubią wykazać zbyt bardzo ale to nie jest jakieś mega powszechne
@grzes1290: Większej głupoty nie słyszałem. To że obracałeś się wśród bananowych leszczy to nie znaczy, że wszyscy tu tacy są i musisz tak żyć. To nie wieś, że musisz żyć wg czyiś wytycznych, bo spotkasz się z ostracyzmem.
@grzes1290 No rozumiem.

Tylko widzieć wydział wydziałowi i uczelnia, uczelni nierówna. Na UW np na Zarządzaniu czy na Łazarskim są ludzie jakich opisałeś. Za to historia na UW to zupełnie inny świat.